استان ها > یزد

عملیات اجرایی باند دوم محور هرات هرابرجان به‌زودی آغاز می‌شود

ورگ/یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر هرات از آغاز عملیات اجرایی باند دوم محور هرات – هرابرجان در آینده ‌ای نزدیک خبر داد.

«محسن صادقیان» در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت شورای ‌اسلامی شهر هرات، نقش مهم شوراها در نظارت بر شهرداری ها را خاطرنشان کرد و گفت: طرح‌های عمرانی و زیرساختی خوبی در شهرستان خاتم انجام شده یا در حال انجام است.

وی خبر خوبی را به مردم شهرستان خاتم داد و اعلام کرد: در آینده‌ای نزدیک عملیات اجرایی باند دوم هرات – هرابرجان آغاز می شود.

معاون عمرانی استاندار درباره مسائل شورای اسلامی شهر هرات نیز دستور داد: ‌در هفته های آینده موضوع‌های مطرح شده با حضور مدیران کل مرتبط مورد بررسی قرار گیرد و راهکارهای عملیاتی برای برطرف کردن مشکلات ارائه شود.

اعضای شورای اسلامی شهر هرات در این نشست به بیان برخی از مشکلات طرح تفصیلی شهر هرات و همچنین ضرورت اصلاح ورودی شهر هرات از سمت نی‌ریز فارس و کمبود پارک و فضای سبز پرداختند.

به گزارش ورگ و به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، ایجاد مجتمع فرهنگی هنری شهر هرات یکی از موارد مطرح شده در جلسه بود که درخواست شد مراحل قانونی و اداری برای اجرایی شدن این پروژه در سال جاری انجام شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code