استان ها > گیلان

ضرورت تداوم وفاق ملی برای مقابله با ویروس کرونا

ورگ/گیلان معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه بازگشایی تالارهای پذیرایی، منوط به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و استفاده ۵۰ درصدی از ظرفیت تالار است، گفت: همدلی‌ها و وفاق برای مقابله با ویروس کرونا باید ادامه داشته باشد.

فریبرز سعیدی‌کیا امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت در فرمانداری، اظهار کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شئونات اسلامی در سواحل دریا و تفرجگاه‌های شهرستان رشت با توجه به تجمع مسافران و گردشگران امری ضروری است که باید نظارت دقیق در این ارتباط انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان مورد تاکید است، افزود: تالارهای پذیرایی توصیه‌های بهداشتی و استفاده از ۵۰ درصد ظرفیت را باید به طور جدی رعایت کنند و انتظار است مرکز بهداشت شهرستان رشت و نیروی انتظامی نظارت جدی داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری شهرستان رشت نظارت بر باشگاه‌های خصوصی برای انجام فعالیت‌های ورزشی با رعایت تمامی توصیه‌های بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا توسط دست اندرکاران را امری ضروری دانست و گفت: همدلی‌ها و وفاق برای مقابله با ویروس کرونا باید ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به موضوع انجام فروش‌های اینترنتی در ایام پیک بیماری کرونا در شهرستان رشت، خاطرنشان کرد: در فروش‌های اینترنتی برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا انتظار بود پس از پیک این بیماری به عبارتی در پساکرونا وضعیت بهتری داشته باشیم اما شرایط به شکل سنتی برگشته است.

سعیدی‌کیا با قدردانی از رسانه‌ها برای اطلاع رسانی موثر آنان به مردم برای پیشگیری و مقابله با ویرس کرونا، گفت: این اطلاع‌رسانی‌ها باید در شهرستان رشت ادامه یابد تا مردم نسبت به توصیه‌ها بی خیال نشوند.

وی از تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان رشت خواست تا برنامه‌های شان را برای مبارزه با ویروس کرونا به فرمانداری اعلام کنند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code