استان ها > گیلان

ضرورت استفاده از سرمایه گذاران در اجرای پروژه ها

ورگ/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: استفاده از سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران داخلی در اجرای پروژه ها و طرح ها حائز اهمیت است.

آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار فرماندار و مدیران شورای اداری شهرستان رشت به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی با قدردانی از تلاش مسئولان در خدمات رسانی به مردم اظهار کرد: آنچه می توان برای مردم انجام داد در سایه همدلی و تعامل است.

وی، همدلی فرماندار با دیگر مدیران دستگاه های اجرایی در برطرف کردن مشکلات مردم را اثرگذار دانست و افزود: گزارش های ارائه شده توسط مدیران دستگاه ها خوب است اما در تراز مردم شهرستان رشت نیست.

امام جمعه رشت با تاکید بر برطرف شدن معضل زیست محیطی رودخانه زرجوب و گوهررود، بیان کرد: وضعیت رودخانه های مذکور سبب آسیب به شهر شده و اگر بتوانید آلودگی رودخانه های زرجوب و گوهررود را برطرف کنید و مانند ۳۰ سال گذشته شود، یک کار بزرگ است و می تواند در جلب گردشگر تاثیرگذار باشد.

آیت الله فلاحتی، پسماند سراوان و آلودگی رودخانه های زرجوب و گوهررود را معضل بزرگ شهرستان رشت برشمرد و تصریح کرد: آب از معضلاتی است که همیشه با آن مواجه هستیم.

نماینده ولی فقیه در گیلان بر توجه به اولویت ها توسط مدیران دستگاه ها تاکید کرد و گفت: اگر تا پایان عمر دولت کنونی بتوانید بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی لاکان رشت را به بهره برداری برسانید، کار بزرگی است.

وی با بیان اینکه دولت به تنهایی نمی تواند پاسخگوی تمام مطالبات مردم باشد، خاطرنشان کرد: استفاده از سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران داخلی در اجرای پروژه ها و طرح ها حائز اهمیت است.

اجرای ۲۰۰۰ برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی همزمان با دهه فجر در رشت

فرماندار رشت نیز در دیدار مذکور با تبریک دهه فجر گفت: در دهه فجر جاری ۲۰۰۰ برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی در شهرستان رشت اجرا می شود.

میرشمس مومنی زاده از افتتاح ۲۵۲ پروژه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان رشت خبر داد و افزود: پروژه های مذکور با اعتبار و هزینه کرد یک هزار و ۳۰۳ میلیارد تومان به بهره برداری می رسند.

وی، تعداد ۲۰۴ پروژه افتتاحی را مربوط به دستگاه های اجرایی با ۲۵۷ میلیارد تومان اعتبار دولتی دانست و بیان کرد: تعداد ۳۶ پروژه با مبلغ یک هزار و ۳۶ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی افتتاح می شود.

فرماندار رشت با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۱۲ پروژه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی جاری در شهرستان رشت، تصریح کرد: پروژه های مذکور با اعتبار ۶۱۹ میلیارد تومان در حوزه های عمران شهری و روستایی، مخابرات، تجهیز و تسطیح اراضی، بهسازی راه های شهری و روستایی و … عملیاتی می شود.

 

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *