استان ها > گیلان

شکستن ابهت پوشالی آمریکایی‌ها در حمله موشکی جمهوری اسلامی مهم بود

ورگ/گیلان امام جمعه بندرانزلی گفت: شکستن ابهت پوشالی آمریکایی‌ها در حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران از هر آسیب و خسارتی برای ما مهم‌تر و موثرتر بود؛ آنها در تلاشند وانمود کنند اتفاق خاصی رخ نداده و خسارتی وارد نشده و این اقدام را کوچک جلوه دهند اما همه چیز به مرور روشن می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بندرانزلی با اشاره به حضور مردم در بزرگداشت شهادت سرداران رشید اسلام و اعلام انزاجار نسبت به این جنایت آمریکایی‌ها، افزود: فقدان شهید سلیمانی ضایعه دردناک و بزرگی برای کشور ما، امت اسلام و جبهه مقاومت است.

حجت الاسلام شمس الدین تصریح کرد: آثار فراوانی از شهادت جانسوز سردار دل ها برای مردم روشن شد؛ از جمله  برکات وحدت و حضور گسترده مردم در کشور است.

وی با اشاره به تصویب گام پنجم کاهش تعهدات برجامی جهت رفع همه محدودیت‌هایی که بواسطه برجام برای کشور در بحث هسته‌ای پدید آمده بود گفت: باید هرچه سریعتر گام پنجم اجرایی و عملیاتی شود تا به نتایج مطلوب برسد؛ همچنین مجلس شورای اسلامی اگرچه دیر اما طرح سه فوریتی تروریستی بودن نیروهای نظامی، وزارت دفاع و نهادهای وابسطه به نیروهای مسلح آمریکا را با حضور شورای نگهبان تصویب کردند که این اقدامات قابل تقدیر است.

امام جمعه بندرانزلی اقدام شجاعانه فرزندان انقلاب و پاسداران عزیز بویژه نیروی هوا فضای سپاه که اولین گام برای انتقام سخت جمهوری اسلامی را با هدف قرار دادن دو پایگاه آمریکا انجام دادند از جمله برکات دیگر این شهادت عنوان کرد و افزود: انجام این اقدام مرهون شهید سردار تهرانی مقدم پدر موشکی کشور است که این مجموعه را بنیانگذاری کرد.

وی با تاکید بر اینکه دشمن در قبال این فضاحتی که برایش پدید آمده، دنبال رفع و رجوع کردن این رسوایی است، تصریح کرد: دشمنان این کار را گاهی اوقات با تهدیدهای مضحک، عقب نشینی کردن و شیطنت‌های رسانه‌ای برای پوشش گذاشتن بر شکست‌شان انجام می دهند.

وی با اظهار اینکه دشمن در راستای پنهان کردن خسارت‌هایی که بر او وارد شده شایعاتی را منتشر می‌کند، بیان کرد: از جمله این شایعات اراجیفی است که در روزهای اخیر درباره هواپیمای اوکراینی که سقوط کرد و دچار سانحه شد در رسانه‌ها پخش می کنند؛ مردم مراقب باشند و فریب این شایعات را نخورند، دشمن برای انحراف اذهان مردم از آن ضربه ای که بر آن وارد شده دنبال خبرهایی می گردد که اذهان را گمراه کند.

امام جمعه بندرانزلی ادامه داد: دشمنان همچنین درباره دو پایگاه آمریکایی که اخیرا مورد هدف جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته، سعی می‌کنند وانمود کنند اتفاق خاصی رخ نداده و خسارتی وارد نشده و اجازه نمی‌دهند خبری از این پایگاه‌ها منعکس شود، اما بالاخره آثارش را خواهیم دید و به مرور خسارت‌های وارده مشخص خواهد شد، اگرچه این آغاز انتقام سخت از آمریکایی‌ها است.

وی با بیان اینکه شکستن ابهت پوشالی آمریکایی‌ها در حمله موشکی جمهوری اسلامی ایران از هر آسیب و خسارتی برای ما مهم‌تر و موثرتر بود، خاطرنشان کرد: در عین حال اقدام کنگره آمریکا و تصویب طرح محدودیت اختیارات ترامپ برای اقدام نظامی علیه ایران، این گفته آنها که در این حمله موشکی به آنها آسیبی نرسیده را نقض می‌کند و دوگانگی آنها را نشان می‌دهد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code