استان ها > گیلان

شهدا زنده‌اند و جامعه را در مسیر درست هدایت می‌کنند

ورگ/گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: امروز شهدا به استعانت از آیه شریفه قرآن زنده‌اند و جامعه را در مسیر درست هدایت می‌کنند.

سردار محمد عبدالله پور امروز با حضور در منزل پدری شهید علیرضا (جاسم) رحیمی جانشین گردان حمزه سیدالشهدا لشکر گیلان دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی با تأکید بر تداوم نقش راهبردی شهدا در پیشرفت‌های مادی و معنوی کشور، گفت: امروز شهدا به استعانت از آیه شریفه قرآن زنده‌اند و جامعه را در مسیر درست هدایت می‌کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان از پدران و مادران شهدا به عنوان برکات نظام اسلامی یاد کرد و افزود: دعای خیر خانواده های شهدا نیز برای حل بسیاری از مشکلات جامعه راهگشا است.

وی در ادامه به برخی ویژگی های شخصیتی سردار شهید رحیمی جانشین گردان حمزه سیدالشهدا اشاره و تصریح کرد: گردان حمزه سیدالشهدا (ع) به فرماندهی سردار شهید مهدی خوش‌سیرت و همراهی رزمندگان جان بر کف، برگ زرینی در دوران دفاع مقدس برای گیلان به یادگار گذاشتند.

با مستقل شدن لشگر ۱۶ قدس گیلان، سردار مهدی خوش سیرت به عنوان فرمانده گردان حمزه معرفی می شود.

گردان حمزه متشکل از سرداران و رزمندگان بزرگی از شهرستان آستانه‌اشرفیه و لنگرود بود که با حضور در عملیات‌های بزرگی همچون کربلای ۴ و ۵ به‌عنوان خط‌شکن، کربلای ۲، والفجر ۸، نصر ۸، نصر ۴ والفجر ۱۰ رشادت های بسیاری انجام دادند.

 

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code