استان ها > گیلان

شهادت سردار سلیمانی باعث قیام مردم برای مبارزه با استکبار شد

ورگ/گیلان رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: شهادت سردار سلیمانی، خون وطن پرستی ملت ایران اسلامی را به جوش آورد و ایشان به عنوان سید شهدای مقاومت، باعث شد ملت ایران برای مبارزه با استکبار جهانی همصدا قیام کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا ادیانی امشب در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در مسجد جامع لنگرود برگزار شد، با اشاره به اینکه فراق سپهبد شهید سلیمانی مقام معظم رهبری و مردم ولایتمدار ایران را عزا دار کرده است، اظهار کرد: سردار سلیمانی تربیت یافته مکتب اسلام و امام خمینی(ره) است که سوگ این مجاهد رشید اسلام، ملت ایران محزون کرده است.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اینکه شهدا زنده هستند و نزد خدا روزی می‌خورند، افزود: امنیت، آسایش و اقتدار اکنون را مدیون خون پاک شهدا و ایثار و ازخودگذشتگی رزمندگان اسلام هستیم.

ادیانی با اشاره به تشییع پرشکوه سردار سلیمانی که با حضور میلیون‌ها ارادتمندان ایشان برگزار شد، گفت: بعد از اتفاقات آبان‌ماه سال‌جاری که فضای کشور و مردم را تحت تاثیر قرار داده بود، شهادت سردار سلیمانی، خون وطن پرستی ملت ایران اسلامی را به جوش آورد و ایشان به عنوان سید شهدای مقاومت، باعث شد ملت ایران برای مبارزه با استکبار جهانی هم صدا قیام کنند.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: سردار سلیمانی همواره باعث کابوس استکبار بود و اکنون نیز شهادت ایشان لرزه در اندام استکبار انداخته است، بطوریکه آمریکا با ارتکاب این جنایت هولناک امت اسلامی را علیه خود متحد و بسیج کرد، براین اساس امروز آمریکایی‌ها و هم پیمانانش دیگر آسوده خاطر نیستند.

وی با بیان اینکه قطعا انتقام سختی در انتظار آمریکاست، تصریح کرد: دشمن با به شهادت رساندن این مجاهد بزرگ و یاور ولایت زمینه یکدلی و همدلی ملت ایران را فراهم کرده و همگان را به خون‌خواهی و انتقام سخت وارد میدان کرده است.

ادیانی بارزترین ویژگی سردار سلیمانی را حب اهل بیت(ع) دانست و بیان کرد: سردار سلیمانی همواره خود را سرباز ولایت می‌دانست لذا هرگز از تاریخ ملت ایران حذف نخواهد شد و همواره ماندگار می‌شود.

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس خاطرنشان کرد: با انتخاب آگاهانه و حضور پرشور، نقشه شوم دشمنان را برآب می‌کنیم و به آنان اجازه نفوذ نمی‌دهیم.

وی با بیان اینکه در انتخاب باید به فردی رای دهیم که درکی از دغدغه و معیشت مردم داشته باشد، گفت: دشمن به دنبال ایجاد نا امنی از طریق اعتراضات اقتصادی و تبدیل به اعتراضات اجتماعی است لذا باید با آگاهی راه نفوذ توطئه دشمنان را سد کنیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code