استان ها > خراسان رضوی

شبان: با خاتم اردکان قرارداد بسته‌ام

ورگ/خراسان رضوی بازیکن پیام مشهد گفت: با خاتم قرارداد داخلی بسته‌ام و اگر پیام قراردادم را پرداخت نکند، به خاتم خواهم‌رفت.

مجتبی شبان در گفت‌وگو با ورگ، در خصوص جدایی از پیام و حضور در تمرینات خاتم اردکان اظهار کرد: کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به ما اجازه داده با هر تیمی که می‌خواهیم قرارداد ببندیم و تمرین کنیم، اما فعلا ممکن نیست ثبت رسمی شود. با خاتم قرارداد داخلی بستم و تمرین کرده‌ام. اگر پیام به تعهداتش عمل نکند، به خاتم خواهم‌رفت. تمرینات پیام هنوز آغاز نشده و شرایط خوب نیست. اگر برای پیام اتفاق مثبتی رخ دهد، در این تیم ماندگار می‌شوم، حتی منزلم در مشهد را تحویل نداده‌ام.

وی افزود: دوست ندارم از مشهد بروم، اما شغل من والیبال است و نمی‌توانم رایگان کار کنم. در نیم فصل تیم‌ها به دنبال بازیکن هستند. این کار را انجام دادم تا اگر باشگاه پیام تا 10 دی نتوانست قراردادم را پرداخت کند، آینده والیبالم به مشکل نخورد.

بازیکن پیام مشهد خاطرنشان کرد: باشگاه پیام تصمیم‌گیرنده نهایی است. باشگاه طبق قرارداد و مطابق آیین‌نامه موظف است  45 درصد قرارداد بازیکنان را تا دهم دی پرداخت کند. اگر باشگاه این مبلغ را پرداخت نکند، می‌توانیم قرارداد را یک طرفه فسخ کنیم.

شبان تصریح کرد: با مدیرعامل باشگاه صحبت‌هایی داشته‌ام و قول داده‌ این مبلغ را پرداخت کند. قول مدیریت وابسته به عملی شدن وعده‌های مسئولان است. شهرداری می‌گوید که تا چند روز آینده به پیام پول می‌دهیم، مدیرعامل نیز روی حساب قولی که شهرداری داده به تیم وعده می‌دهد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code