استان ها > سمنان

سرمایه‌گذاری ۴۶ میلیارد ریالی در تولید قطعات خودرو در سرخه سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از سرمایه گذاری ۴۶ میلیارد ریالی در تولید قطعات خودرو در شهرستان سرخه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ورگ، بهروز اسودی در حاشیه بازدید استاندار سمنان و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در دو واحد صنعتی قطعات خودرو در سرخه گفت: در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید و رونق تولید، استاندار سمنان به اتفاق جمعی از مدیران و مسئولان و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت آسیا لنت و دیسکی لنت بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید در این واحد صنعتی قرار گرفتند.

وی گفت: شرکت آسیا لنت در زیربنایی به مساحت حدود ۶۱۰۰ متر مربع و با سرمایه گذاری حدود ۳۶ میلیارد ریال در شهرستان سرخه واقع شده است که در زمینه تولید انواع لنت ترمز فعالیت می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: شرکت آسیا لنت ظرفیت تولید سالانه ۷ میلیون و هفتصد عدد انواع لنت ترمز را دارد که زمینه اشتغال حدود ۱۵۰ نفر را فراهم کرده است.

بهروز اسودی اضافه کرد: شرکت دیسکی لنت نیز در زیربنایی به مساحت حدود ۳۰۰۰ متر مربع و با سرمایه گذاری حدود ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان سرخه واقع است که در زمینه تولید انواع لنت ترمز و درب و پنجره فعالیت می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: شرکت دیسکی لنت ظرفیت تولید سالانه هفتصد هزار دست لنت ترمز دیسکی و ۲۰۰ تن درب و پنجره UPVC را دارد که زمینه اشتغال حدود ۹۰ نفر را فراهم نموده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code