استان ها > سمنان

سرمایه‌گذاری ۴۶ میلیارد ریالی در تولید قطعات خودرو در سرخه سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از سرمایه گذاری ۴۶ میلیارد ریالی در تولید قطعات خودرو در شهرستان سرخه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ورگ، بهروز اسودی در حاشیه بازدید استاندار سمنان و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در دو واحد صنعتی قطعات خودرو در سرخه گفت: در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید و رونق تولید، استاندار سمنان به اتفاق جمعی از مدیران و مسئولان و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت آسیا لنت و دیسکی لنت بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید در این واحد صنعتی قرار گرفتند.

وی گفت: شرکت آسیا لنت در زیربنایی به مساحت حدود ۶۱۰۰ متر مربع و با سرمایه گذاری حدود ۳۶ میلیارد ریال در شهرستان سرخه واقع شده است که در زمینه تولید انواع لنت ترمز فعالیت می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: شرکت آسیا لنت ظرفیت تولید سالانه ۷ میلیون و هفتصد عدد انواع لنت ترمز را دارد که زمینه اشتغال حدود ۱۵۰ نفر را فراهم کرده است.

بهروز اسودی اضافه کرد: شرکت دیسکی لنت نیز در زیربنایی به مساحت حدود ۳۰۰۰ متر مربع و با سرمایه گذاری حدود ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان سرخه واقع است که در زمینه تولید انواع لنت ترمز و درب و پنجره فعالیت می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: شرکت دیسکی لنت ظرفیت تولید سالانه هفتصد هزار دست لنت ترمز دیسکی و ۲۰۰ تن درب و پنجره UPVC را دارد که زمینه اشتغال حدود ۹۰ نفر را فراهم نموده است.

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code