استان ها > گیلان

سردار شهید سلیمانی نماد مبارزه با تروریسم بین الملل است

ورگ/گیلان استاندار گیلان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را نماد مبارزه با تروریسم بین الملل خواند و افزود: ایشان نماد مبارزه در راستای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی بود.

ارسلان زارع امروز در حاشیه تظاهرات محکومیت و ابراز خشم و تنفر مردم انقلابی علیه استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار در به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی که با حضور باشکوه مردم رشت برگزار شد، شهادت این سردار را به ملت بزرگ ایران تسلیت گفت و اظهار کرد: به یقین شهادت ایشان موجب انسجام بیشتر ملت بزرگ ایران خواهد شد.

وی ادامه داد: به سبب شهادت سردار سلیمانی نه تنها دل های ملت ایران، بلکه همه آزاد اندیشان جهان جریحه دار و موجب اندوهگینی آنان شد.

نماینده عالی دولت در گیلان به تضاهرات امروز محکومیت و ابراز خشم و تنفر مردم انقلابی ایران علیه استکبار جهانی در نقاط مختلف کشور اشاره و بیان کرد: دیگر ملت‌ها نیز این جنایت بزرگ را محکوم می‌کنند.

وی تصریح کرد: شهادت این سردار بزرگ موجب تقویت انسجام و وحدت ملت ایران می شود.

زارع با بیان اینکه سردار شهید سلیمانی همواره در مسیر صیانت و حفاظت از ملت بزرگ ایران نقش های مهمی ایفا کرده، گفت: ایشان هیچگاه از اذهان مردم فراموش نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: حرکت پلید و جنایتکارانه آمریکایی ها در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، دور از ذهن نبود زیرا آنها همواره از حرکت های تروریستی حمایت می کنند.

استاندار گیلان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را نماد مبارزه با تروریسم بین الملل خواند و افزود: ایشان نماد مبارزه در راستای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی بود.

 

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code