استان ها > گیلان

سردار حق بین فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) شد

ورگ/گیلان سردار محمدعلی حق بین، فرمانده لشکر عملیاتی گیلان به عنوان مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) منصوب شد.

آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: بسیجیان پابرهنگان لشکر الهی، فداکاران جمهوری اسلامی و لشکر مخلص خدا هستند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه بیداری و هوشیاری انسان را جنگجو می کند، خاطرنشان کرد: دلیل ۷۰ جنگی که در زمان پیامبر(ص) اتفاق افتاد به دلیل بیداری و هوشیاری رسول خدا(ص) بیدار بود.

آیت الله فلاحتی، مسلمان مومن آزاده را همیشه در حال نبرد دانست و بیان کرد: آنچه بسیج را ارزشمند و جامعه را مقتدر می کند، ایمان و آگاهی است.

وی، بسیج را به معنای ایمان و بیداری ذکر کرد و گفت: امروز مقام معظم رهبری در راس ایمان و بیداری بسیج قرار دارد و همه ما سرباز ایشان هستیم.

به گزارش ورگ، در مراسم مذکور از تلاش های سردار محمدعلی حق بین قدردانی به عمل آمد و سرهنگ بهروز دولتی به عنوان فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان معرفی شد.

گفتنی است سردار حق بین نیز به عنوان مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) فعالیت خواهند کرد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code