استان ها > گیلان

ساخت 500 واحد مسکونی سیل‌زدگان استان گلستان توسط سپاه قدس گیلان

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه عملیات اجرایی ساخت و بازسازی تعداد 500 واحد از منازل مسکونی مردم سیل‌زده منطقه گمیشان استان گلستان بر عهده سپاه قدس گیلان است، گفت: اولویت ساخت منازل برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است.

به گزارش ورگ، سردار محمد عبدالله پور در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه سپاه رسالت محافظت از پیش‌برندگی و پیش روندگی انقلاب را دارد، اظهار کرد: مردم معماران اصلی انقلاب و قدرت نظام هستند.

وی با بیان اینکه مردم همواره بدور از حب و بغضی از انقلاب دفاع می‌کنند و مانند این ملت نظیر ندارد، گفت: خدمت به ملت بر سپاه فرض و واجب است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به خسارت‌های سیل ابتدای امسال به هموطنان گفت: تمام مجامع دولتی و مردمی برای حل مشکلات سیل‌زدگان پای کار آمدند.

عبدالله پور با بیان اینکه عملیات اجرایی ساخت و بازسازی تعداد 500 واحد از منازل مسکونی مردم سیل‌زده منطقه گمیشان استان گلستان بر عهده سپاه قدس گیلان است، گفت: اولویت ساخت منازل برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است.

وی با بیان اینکه ساخت مسکن برای سیل زدگان منطقه گمیشان در غالب طرح جهاد همبستگی ملی، اجرا خواهد شد، خاطرنشان کرد: دریافت کنندگان منازل در این منطقه از اهل سنت هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه 283 میلیون تومان پول نقد از طریق شماره حساب‌های بسیج جمع آوری و در مناطق سیل زده هزینه شده است، گفت: همچنین بیش از شش میلیارد تومان کمک های غیرنقدی نیز در این ایام به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.

عبدالله‌پور، از برپایی هفت موکب در مناطق سیل‌زده خبر داد و گفت: 30 گروه جهادی در منطقه گومیشان حضور دارند.

وی ادامه داد: تنها ساخت منزل مشکل مردم را برطرف نمی‌کند بلکه لوازم خانگی نیز از نیازهای ضروری مردم سیل‌زده است زیرا در جریان سیل بسیاری از لوازم خانگی آسیب‌دیده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code