استان ها > گیلان

زمان‌بندی فعالیت واحدهای صنفی رشت در گرو تصمیم شورای تامین استان

ورگ/گیلان رییس اتاق اصناف گیلان گفت: درصورتی که شورای تامین استان تصمیم به زمان‌بندی فعالیت واحدهای صنفی رشت بگیرد، محدودیت ساعات کاری اصناف اعمال خواهد شد.

جلال الدین محمدشکریه در گفت و گو با ورگ در خصوص احتمال زمان بندی فعالیت واحدهای صنفی رشت گفت: انجام این کار منوط به تصمیم شورای تامین استان است.

وی افزود: در حال حاضر ساعات کاری واحدهای صنفی شهرستان رشت همانند گذشته است و تغییری نکرده است.

شکریه ادامه داد: البته از آنجایی که میزان مراجعات مردم به بازار و بسیاری واحدهای صنفی کم شده است خود به خود برخی از اصناف هم واحد خود را زودتر تعطیل می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: اصنافی که باز هستند و در حال ارایه خدمات به مردم رشت هستند، برای مقابله با کرونا تمام مسایل بهداشتی را رعایت می‌کنند.

رییس اتاق اصناف گیلان گفت: نظارتهای مستمر نیز در حال انجام است تا همه اصناف به خصوص واحدهای نانوایی حتما از دستکش و ماسک استفاده کنند و مواد ضدعفونی کننده به مقدار لازم در فروشگاه خود داشته باشند.

وی در خصوص محدود شدن ساعات کاری واحدهای صنفی شهرستان لاهیجان و لنگرود افزود: این محدودیت با تصمیم شورای تامین شهرستان های مربوطه انجام شده است و در صورتی که چنین ابلاغیه ای از سوی شورای تامین شهرستان رشت نیز ابلاغ شود، حتما این محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.    

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code