استان ها > سمنان

روند معرفی اموال مازاد دولتی در استان سمنان شتاب گیرد

ورگ/سمنان استاندار سمنان از مسوولان این استان خواست: در روند معرفی اموال مازاد دولت در استان سمنان باهدف فروش و مولدسازی شتاب بیشتری ایجاد کنند.

علیرضا  آشناگر، شامگاه شنبه در دومین جلسه کارگروه فروش-مولدسازی املاک مازاد استان سمنان در سالن غدیر استانداری اظهار کرد: معرفی اموال مازاد دولت از سوی دستگاه‌های اجرایی دارای پشتوانه قانونی است و تمامی مدیران کل نسبت به اجرای این طرح اقدام های لازم را انجام دهند.
وی خاطر نشان کرد: دستگاه‌های اجرایی موظف به اجرای برنامه‌های دولت برای عمران و توسعه هستند و کم کاری برخی مدیران در اجرای طرح‌های قانونی قابل قبول نیست.
استاندار سمنان تصریح کرد: معرفی اموال مازاد، ظرفیتی مثبت و مطلوب برای توسعه استان است و مسئولان باید با آگاهی کامل از قانون بودجه سال ۹۹ نسبت به اجرای این طرح اقدام‌ کنند.
وی ادامه داد: چسبندگی بی‌مورد و بدون پشتوانه منطقی برخی از دستگاه‌های اجرایی در معرفی اموال مازاد قابل پیگیری است و دستگاه‌های نظارتی‌ نسبت به اجرایی‌ کامل این طرح در استان تلاش‌ می‌کنند.
استاندار سمنان گفت: تعدادی از دستگاه های اجرایی استان در ماه‌های گذشته در معرفی اموال مازاد خود اقدام های‌ خوبی انجام دادند که از تلاش‌های این مدیران سپاسگزاری می‌شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *