استان ها > گیلان

رودخانه‌های آلوده رشت را رنج می‌دهند

استاندار گیلان با بیان اینکه رودخانه‌های آلوده رشت را رنج می‌دهند گفت: احیای رودخانه‌های رشت در اولویت کارها قرار بگیرد.

به گزارش ورگ، مصطفی سالاری در جلسه معارفه شهرداری رشت که در سالن اجتماعات نیروی انتظامی رشت برگزار شد، گفت: بالاخره پس از ده ماه شهردار رشت انتخاب شد.

وی با بیان اینکه امروز نیاز است همه کمک کنند وضعیت شهر بهتر جلو برود ادامه داد: مردم انتظار بجایی دارند و باید با مشارکت خود مردم شهر بهتری داشته باشیم.

سالاری تصریح کرد: وحدت‌ها رقابت‌های مخرب را از بین می‌برد و سعی کنیم پیوندها تعمیم پیدا کند تا رقابت‌های غیرمطلوب از شهر خارج شود.

استاندار گیلان افزود: تاکید کرده ام به شهردار جدید که هیچ کسی را از مجموعه استانداری در شهرداری رشت جذب نکند و اصلاً کسی را برای انتصابات معرفی نخواهیم کرد.

وی گفت: بر کار عمومی مردم تمرکز کنید. معتقدم که دخالت‌های بیجا نابسامانی ایجاد خواهد کرد.

سالاری افزود: شهردار رشت در راستای ثبات شهری گام بردارد و به نوبه خود حتماً در این خصوص حمایت‌ها اعلام آمادگی می‌کنم.

استاندار گیلان گفت: قاطع‌ترین مجارات اداری برای کسانی که جذب سفارشی صورت بگیرد، اعمال خواهد شد.سرویس شخصی ممنوع است و خدمت باید به سمت مردم باشد.

وی با بیان اینکه نظارت مردم و حاکمیت قانون رمز موفقیت است خاطرنشان کرد: فقط برای مصالح مردم کار کنید.

استاندار گیلان با اشاره به ظرفیت‌های شهر رشت گفت: کارهای نشده در رشت زیاد است و باید به آن پرداخته شود.

وی با اشاره به اینکه دو رودخانه زیبای رشت که زمانی محل تفرج مردم رشت بوده است، در حال حاضر منظره و بوی بد آنها مردم را رنج می‌دهد، اظهار کرد: حتماً احیای این رودخانه‌ها در اولویت کارها باشد و برای انجام این امر اولویت با جمع کردن فاضلاب باشد.

استاندار گیلان گفت: میدان شهرداری ظرفیت‌های مهم رشت و پیاده راه فرهنگی این شهر از زیبایی‌های شهر محسوب می‌شود.

سالاری به تالاب عینک رشت اشاره کرد و گفت: از طرح‌های قابل اجرا در این تالاب حمایت می‌شود.

وی افزود: پسماند رشت وضعیت بدی دارد امکان دارد ۲ هزار میلیارد تومان برای حل این مشکل اختصاص دهند. برنامه داریم حل مشکلات پسماند حتماً صورت بگیرد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code