استان ها > کردستان

رفع نیازمندی‌های مردم باید سرلوحه برنامه‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی باشد

ورگ/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: رفع مشکلات و نیازمندی های مردم استان باید سرلوحه برنامه‌های مدیران دستگاه های اجرایی استان باشد.

 حسین خوش اقبال امروز در جلسه مدیران حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان این مطلب اظهار کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و همه مدیران باید با تمام توان با ارائه خدمات صادقانه برای رفع نارسایی ها مردم تلاش خود را مضاعف کنند.

وی افزود: مسائل امنیتی و اجتماعی از مهم ترین مباحث در مسیر توسعه هستند و باید با برنامه ریزی همه جانبه جهت رسیدن به اهدف توسعه در این حوزه ها تلاش کرد.

خوش اقبال در ادامه خطاب به مدیران حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: شما باید همواره با پشتکار فراوان در راه خدمت به مردم در کار خود گام بردارید و با ارزیابی دقیق برنامه ها و نیز نحوه همکاری دستگاه های اجرایی در این حوزه ها به دقت برنامه های توسعه محور خود را اجرایی کنید.

به گزارش ورگ و به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، وی ذکر کرد: باید با اطلاع رسانی و شفاف سازی اقدامات خود آن ها را به مردم اعلام کنید تا افکار عمومی در جریان اقدامات صورت گرفته قرار گیرند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در پایان یادآور شد: نباید از تحلیل و بررسی مسائل در حوزه کاری خود غافل شویم و حتما ضروریست تا با رفع کاستی ها و تقویت نقاط قوت خود گام های اساسی را برای تحقق اهداف توسعه در جامعه محکم تر برداریم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *