استان ها > قزوین

رسالت جدی‌ ورگ پژوهش محوری است

ورگ/قزوین رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین با اشاره به فعالیت‌های تخصصی ورگ گفت: ورگ با توجه به وابستگی به جهاددانشگاهی نسبت به سایر رسانه‌ها یک رسالت جدی‌ دارد و آن این است که در اخبار نیز پژوهش محور عمل کند.

فرشاد پیله‌چی، رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین در جشن ۲۰ سالگی ورگ که شب گذشته ۲۰ آذر ماه برگزار شد، اظهار کرد: خبرگزاری دانشجویان ایران (ورگ) در شانزدهم آذر ۱۳۷۸ با اظهار لطف مقام معظم رهبری که خطاب به خبرنگاران ورگ فرمودند «اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید» با هدف اطلاع رسانی صحیح، بهنگام و همه جانبه در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی پای به عرصه خبر گذاشت.

وی ادامه داد: همیشه تلاش دشمنان بر تضعیف و ایجاد ناامیدی بوده در کشور بوده است، به همین جهت رسانه‌ها با انتشار اخبار امیدآفرین می‌توانند فضای امیدبخش را در جامعه تزریق کنند به همین جهت ورگ نیز انتشار اخبار خوب، مفید و امیدبخش را سرلوحه کار خود قرار داده است.

رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین عنوان کرد: ورگ با توجه به وابستگی به جهاددانشگاهی نسبت به سایر رسانه‌ها یک رسالت جدی‌ دارد و آن این است که در اخبار نیز پژوهش محور عمل کند.

پیله‌چی در پایان اشاره کرد: در سال‌جاری ضمن انتشار اخبار عمومی، فعالیت تخصصی در سه حوزه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را دستور کار خود قرار دادیم و در این راستا میزگردهای تخصصی را برگزار کرده و پرونده‌های خبری خود را با تمرکز به پایان رساندیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code