استان ها > گیلان

رزمایش گردان های بیت المقدس در صومعه سرا برگزار شد

ورگ/گیلان فرمانده سپاه شهرستان صومعه سرا گفت: مرحله دوم رزمایش گردان های بیت المقدس در این شهرستان اجرا شد.

سرهنگ پاسدار حسن حسینی در گفت وگو با ورگ اظهار کرد: این رزمایش در روزهای ۲۸ و ۲۹ آذرماه جاری با مشارکت ۲۳۴نفر از بسیجیان گردان بیت المقدس حوزه بیسج شهید مدنی سپاه ناحیه شهرستان صومعه سرا برگزار شد.

وی افزود: در راستای برنامه های ابلاغی سپاه پاسداران مرحله دوم رزمایش بیت المقدس با عنوان مقابله با اغتشاشات و ناآرامی ها تمرین شد.

حسینی ادامه داد: گردان های بیت المقدس سپاه صومعه سرا بصورت سازمان یافته و آموزش هایی که از قبل آموخته اند در این رزمایش شرکت کردند.

وی اضافه کرد: در این مرحله کنترل سازمان ها و اداراتی مثل فرمانداری، اداره برق گاز آب و فاضلاب مخابرات و بیمارستان که در پی ناآرامی ها مورد هجوم اغتشاش گران درآمده بود تمرین شد.

حسینی خاطرنشان کرد: بسیجیان ورود به این سازمان ها و خارج کردن آن از دست اغتشاش گران و آزاد کردن مردم گروگان گرفته شده را آموزش دیدند.

فرمانده سپاه صومعه سرا با تاکید بر اهمیت تقویت و ارتقای توان نیروهای بسیجیان این شهرستان عنوان کرد: بسیجیان با خودسازی و انجام تمرینات تاکتیکی و رزمی می‌توانند گامی موثر در راستای عمق بخشی به فاز داخلی سپاه پاسداران بردارند.

حسینی گفت: مرحله سوم رزمایش بیت المقدس سپاه صومعه سرا نیز طی روزهای پنجم و ششم دی ماه جاری در رودخانه سیاه درویشان بخش تولمات این شهرستان با عنوان عملیات نیمه مسلحانه آبی خاکی برگزار می شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code