استان ها > اصفهان

دکتر سید محمد موسوی به جمع شهدای مدافع سلامت اصفهان پیوست

ورگ/اصفهان دکتر سید محمد موسوی، متخصص اطفال بیمارستان حضرت زهرا (س) در اصفهان بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.

شهید مدافع سلامت دکتر سید محمد موسوی پزشکی متخصص اطفال در بیمارستانی در یکی از محروم ترین مناطق شهر اصفهان، امروز (شنبه_۲۱ تیرماه) بر اثر ابتلا به کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد.

جامعه پزشکی استان اصفهان بار دیگر با شهادت این پزشک ایثارگر داغدار شد.

دکتر موسوی دومین شهید مدافع سلامت در شهر اصفهان است و پیش از او، دکتر سعید حقیقی در اردیبهشت ماه امسال به دلیل ابتلا به کرونا به شهادت رسید.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با صدور پیامی گفت: “شهادت همکار فرهیخته و متعهد شهید فداکار دکتر سید محمد موسوی که در جبهه جنگ بی امان با ویروس منحوس کرونا تا آخرین نفس ایستاد و جنگید برای جامعه دانشگاهی علوم پزشکی استان اصفهان بسیار سخت و جانکاه است .

بهروز کلیدری افزود: شهید مدافع سلامت دکتر سید محمد موسوی نمونه کامل پزشکی متعهد و متخصص و تلاشگر بود که برای مداوای بیماران از هیچ تلاشی دریغ نکرد و در سال های اخیر خدمت در یکی از محروم ترین مناطق شهر اصفهان مشغول خدمت رسانی بود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطر نشان کرد: اینجانب با قلبی سرشار از اندوه شهادت این مدافع سلامت را به خانواده داغدار ایشان، جامعه پزشکی استان و کشور تسلیت عرض نموده و برای این عزیز از دست رفته رحمت و مغفرت الهی خواستارم و امیدوارم به پاس این زحمات ماندگار درجات بالای بهشت برین پاداش  ابدیشان باشد. همچنین برای بازماندگان سلامتی و صبرجزیل از خداوند منان خواستارم “.

 

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code