استان ها > گیلان

دهه فجر بهترین فرصت برای تکریم مردم است

ورگ/گیلان فرماندار صومعه سرا دهه فجر را بهترین فرصت برای تکریم مردم به عنوان صاحبان حقیقی انقلاب دانست و عنوان کرد: حضور مردم در صحنه موجب اقتدار، استحکام و استمرار انقلاب اسلامی شده است.

سیدجلال سیدمحمدی امروز(هفدهم بهمن ماه) در حاشیه مراسم بهره برداری از طرح های تولیدی و خدماتی بخش تولمات شهرستان صومعه سرا، اظهار کرد: انقلاب اسلامی یک حرکت تاریخی و تفکری نوین برای تمدن سازی اسلامی از سوی امام راحل بود که با پشتوانه عظیم ملت ایران رقم خورد.

وی خدامحوری، حق‌مداری، دانایی‌محوری و حق‌گرایی، بهره‌مندی از نعمت ولایت و هدایت عالمانه امام و مقام معظم رهبری و اداره امور جامعه بر پایه اسلام را از ویژگی‌های اصیل انقلاب اسلامی دانست و افزود: امروز نیز با تجلی اراده، عظمت و وحدت این ملت و رهبری مدبرانه در مقابل سلطه استکبار پرچم عزت، شرف و استقلال بر فراز قله های فتح به اهتزاز درآمده است.

فرماندار صومعه سرا اضافه کرد: امروز ایران اسلامی در چهل ویکمین بهار آزادی در حالی به حرکت خود ادامه می دهد که دشمن با همه توان بر دستاوردها و ارزش های ایرانی و اسلامی این ملت و استقلال و آزادگی و جمهویت آن می تازد تا اهداف شوم خود را جهت سلطه بدون منازع بر منطقه رقم زند، اما به طور قطع در سایه این همدلی ملت راه به جایی نمی برد.

سیدمحمدی دهه فجر را بهترین فرصت برای تکریم مردم به عنوان صاحبان حقیقی انقلاب دانست و عنوان کرد: حضور مردم در صحنه موجب اقتدار، استحکام و استمرار انقلاب اسلامی شده است.

بهرام زادامیری، رئیس اداره بهزیستی صومعه سرا نیز در ادامه، با بیان اینکه امروز هفت طرح اشتغالزایی در بخش تولمات به بهره برداری رسیده است، افزود: برای اجرای این طرح های تولیدی و خدماتی دو میلیارد ریال اعتبار صرف و برای 37  نفر شغل ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه بهزیستی سازمانی خدمت‌رسان و تسهیل‌کننده جهت ارائه خدمت به معلولان و توانخواهان جامعه است، اظهار کرد: تلاش در جهت افزایش رضایت ارباب رجوع و تکریم آن‌ جزو اصول اساسی بهزیستی صومعه سرا است. در این راستا در ایام دهه مبارک فجر امسال برنامه‌های خوبی متناسب با شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور در شهرستان اجرا می شود.

رئیس بهزیستی صومعه سرا از خیرین و نیکوکاران به عنوان بازوان توانمند سازمان بهزیستی یاد کرد و گفت: حضور و مشارکت خیرین و نیکوکاران می تواند کمک خوبی به جامعه هدف باشد و نقش موثری در پیشرفت و توسعه کشور دارد.

جمشید رستگار، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا نیز، با اشاره به بهره برداری همزمان از چهار طرح ورزشی در روستای خراط محله بخش تولمات، یادآور شد: برای تجهیز و نوسازی این خانه های ورزشی 400 میلیون ریال صرف شده که بالغ بر 500 نفر از جمعیت چهار روستا از این طرح های عام المنفعه استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه خانه های ورزش به امکاناتی از قبیل شطرنج، تنیس روی میز، دارت، فوتبال دستی و تاتامی تجهیز شده اند، یادآور شد: خانه  های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و بانوان تجهیز و افتتاح شده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code