استان ها > لرستان

در همه‌جای دنیا پیروان امام حسین (ع) عضو جبهه مقاومت هستند

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: در همه‌جای دنیا، پیروان امام حسین(ع) عضو جبهه مقاومت هستند.

به گزارش ورگ – منطقه لرستان، علاءالدین بروجردی در همایش سراسری تشکل‌های اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران بعد از ۴۰ سال با استواری و به پشتوانه رهبری فریاد می‌زنیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی تصریح کرد: در لبنان حزب‌الله معادله منطقه را تغییر داده و این بینش انقلابی امام(ره) و رهبری است و آمریکا و اسراییل خواستند حزب‌الله را از صحنه محو کنند. اسرائیل با بزرگترین ارتش دنیا بعد از ۳۳ روز، رژیم صهیونیستی تسیلم شد و این اقتدار اسلام و حزب الله است و امروز سید حسن نصراله اعلام می‌کند به همه انقلابیون کمک می‌کنیم زیرا آنان خط مقدم مقاومت ما است.

بروجردی اضافه کرد: خط مقدم ما سوریه، لبنان و عراق است و در جای جای دنیا پیروان امام حسین(ع)عضو جبهه مقاومت هر چه داریم از کربلا و عاشورا داریم و این رمز و راز پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: تشکیل حکومت اسلامی جهانی که با حضور امام عصر(عج) اتفاق خواهد افتاد و انقلاب اسلامی پیش زمینه انقلاب جهانی امام زمان است که امام خمینی(ره) در آغاز انقلاب فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و این سخن با پشتوانه الهی گفته شد. 

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در پایان عنوان کرد: فروپاشی ابرقدرت جهانی مانند شوروی محقق شد و ابرقدرت دیگر جهان، آمریکا به زودی فرو خواهد پاشید.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code