استان ها > زنجان

دانشجویان پیام‌نور زنجان ۶ مقام کشوری کسب کردند

ورگ/زنجان رئیس دانشگاه پیام‌نور استان زنجان گفت: دانشجویان دانشگاه پیام‌نور استان در دهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام‌نور به شش مقام کشوری دست یافتند.

علی محمدی در گفت‌وگو با ورگ، در رابطه با دهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه‌های پیام‌نور سراسر کشور، اظهار کرد: امسال استان همدان به ‌صورت مجازی میزبان دهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه‌های پیام‌نور کشور بود و استان زنجان با چهار نشریه در این رقابت‌ها حاضر شد که سه نشریه هر کدام به دو مقام برتر کشوری دست یافتند.

وی در رابطه با نشریه‌های برگزیده در دهمین جشنواره دانشجویی دانشگاه‌های پیام‌نور کشور، افزود: نشریه رایا متعلق به انجمن علمی کامپیوتر مرکز زنجان به مدیرمسئولی محمدمهدی بهرامی به ‌عنوان نشریه برتر فنی و مهندسی کشور و همین‌طور مقام سوم مقاله علمی پژوهشی را در این جشنواره از آن خود کرد و نشریه پیام سرخ متعلق به کانون فرهنگی هلال‌احمر به مدیرمسئولی یاسمن جعفری حائز مقام دوم بخش خبر و مقام سوم بخش گزارش این جشنواره کشوری شد.

این مسئول با بیان اینکه نشریه نگرش به مدیرمسئولی عاطفه داوودی به مقام دوم کشوری مقاله مطبوعاتی و مقام سوم بخش مصاحبه نائل آمد، خاطرنشان کرد: گفتنی است هر کدام از این نشریات اولین تجربه حضور خود را در این رویداد کشوری داشتند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *