سیاسی > مجلس

داشتن تجربه در مدیریت بحران باید یکی از شاخص‌های تعیین استانداران و فرمانداران باشد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از رئیس جمهور خواست تا نسبت به برآورد خسارات بخش‌های کشاورزی، دامداری، باغی و صنعتی استان گلستان از سیل و نیز پرداخت سریع منابع مالی دستور دهد.

به گزارش ورگ، نورمحمد تربتی‌نژاد در جلسه ستاد مدیریت بحران استان گلستان که چهارشنبه با حضور حسن روحانی برگزار شد، ضمن تشکر از اسحاق جهانگیری و رحمانی فضلی گفت: مدیریت عالی استان در شرایط بحران از انجام تعهدات خود شانه خالی نموده و به جای انجام احسن وظایف در پی ارتقا زودرس خود بود، از اقدام به موقع در جهت تغییر این مدیریت از همه دست‌اندرکاران تشکر می‌کنم.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی اضافه کرد: داشتن تجربه در مدیریت بحران باید به عنوان یکی از شاخص‌های تعیین استانداران و فرمانداران و سایر مدیران مرتبط قرار گیرد.

تربتی‌نژاد افزود: منظور نکردن آب‌راه‌های مناسب در محل تقاطع رودخانه‌ها، جاده‌ها و خطوط راه‌آهن یکی از دلایل حبس سیل و آب‌گرفتگی در شهرستان آق‌قلا و ایجاد خسارت به مردم بوده است.

وی یکی دیگر از علل وارد شدن خسارت به سیل‌زدگان را، عدم استفاده از اطلاعات پیش‌بینی‌ها در پیشگیری از سیل دانست و از رئیس جمهور خواست تا نسبت به برآورد خسارات بخش‌های کشاورزی، دامداری، باغی، صنعتی، تولیدی، خدماتی، منازل مسکونی و زیر ساخت‌ها و پرداخت سریع منابع مالی دستور دهد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *