استان ها > البرز

خطر تغییر کاربری اراضی زراعی در چهارباغ جدی است

ورگ/البرز رئیس کل دادگستری البرز گفت: مقابله با تغییر کاربری اراضی زراعی در منطقه چهارباغ از مطالبات جدی مردم است.

حسین فاضلی هریکندی روز سه‌شنبه پنجم فروردین در مراسم معارفه اولین دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ اظهار کرد: یکی از محورهای مهم برنامه تحول قضایی استان البرز تسهیل در دسترسی مردمی به خدمات قضایی است که بدین منظور ایجاد و توسعه مجتمع های قضایی در کلیه نقاط استان مورد پیگیری قرار گرفته است.

به گزارش ورگ، وی افزود: پس از انتصاب به عنوان رئیس کل دادگستری استان، دستور پیگیری ارتقای بخش قضایی چهارباغ به دادگستری به عنوان یکی از مطالبات جدی مردمی به معاونت برنامه ریزی دادگستری استان داده شد و پس از اخذ موافقت قوه قضائیه، این اتفاق مهم برای چهارباغ رقم خورد.

وی افزود: احداث ساختمان دادگستری که از مصوبات سفر دی ماه سال گذشته رئیس قوه قضائیه به استان بوده، در حدی که بتواند جوابگوی تغییر انجام شده در این شهر باشد به صورت جدی پیگیری خواهد شد تا در آینده نزدیک بتوانیم شاهد کلنگ زنی آن باشیم.

رئیس کل دادگستری البرز با اشاره به اینکه یکی از مهمترین مناطق استان البرز که در معرض تغییر کاربری اراضی قرار دارد بخش چهارباغ است بیان کرد: مقابله با تغییر کاربری اراضی و تصرف اراضی ملی در استان البرز به شکلی جدی تر در سال جدید پیگیری خواهد شد و یکی از مطالبات جدی از دادستان چهارباغ مقابله جدی با تغییر کاربری اراضی زراعی در این منطقه است.

عالی ترین مقام قضایی استان البرز یکی از دیگر از ویژگی های مهم چهارباغ را استقرار صنایع بزرگ استانی و ملی در این شهر عنوان کرد و گفت: از آنجایی که رهبر معظم انقلاب سال جدید را «سال جهش تولید» نامگذاری کردند حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتگران یکی از ماموریت های مهم دادگستری استان و دادستان چهارباغ خواهد بود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *