استان ها > خراسان جنوبی

خراسان جنوبی؛ میزبان اردوی تیم ملی والیبال افغانستان

ورگ/خراسان جنوبی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: تورنمنت چهارجانبه والیبال جام مرزداران، پایان بخش اردوی تیم ملی والیبال افغانستان در استان خراسان جنوبی خواهد بود.

حسن عزیزی، امروز سه شنبه ۲۹ بهمن، در نشست خبری با اشاره به پیگیری‌های انجام شده برای این میزبانی در استان، اظهار کرد: اردوی تیم ملی والیبال افغانستان از امروز به مدت سه هفته به منظور انجام تمرینات تکنیکی و تاکتیکی با هدف آمادگی برای حضور در مسابقات آسیای مرکزی که در شهریور ماه 99 به میزبانی بنگلادش برگزار خواهد شد، در سالن ورزشی علوی آغاز می‌شود.

به گزارش ورگ، وی بیان کرد: هدف ما از کسب میزبانی تیم کشور همسایه، ایجاد بستر مناسب برای معرفی و شناساندن استان و همچنین ایجاد مناسبات فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است که در نتیجه این مناسبات از ظرفیت‌های ورزشی و فرهنگی دو کشور استفاده خواهد شد.

وی تصریح کرد: در حاشیه این اردو، برنامه‌هایی تدارک دیده شده است تا ضمن آشنایی این افراد با فرهنگ و آداب و رسوم و جاذبه‌های گردشگری استان، تمرینات تیم نیز با کیفیت بهتری انجام شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برگزاری تورنمنت چهارجانبه والیبال جام مرزداران را پایان بخش اردوی 21 روزه تیم ملی والیبال افغانستان عنوان و خاطرنشان کرد: این تورنمنت با حضور تیم‌های دو کشور بنگلادش و افغانستان، تیم منتخب استان و یکی از استان‌های شرقی کشور در بیرجند برگزار خواهد شد.

عزیزی ضمن تبریک به رامین بابایی که به عنوان سرمربی تیم افغانستان از طرف فدراسیون والیبال انتخاب شده است، حضور این ملی پوش سابق و مربی جوان را در استان، فرصتی مغتنم برای ورزشکاران و مربیان والیبال استان دانست.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code