استان ها > گیلان

خدمات رسانی ۶۲ تیم پلیس راه در ایام برف به مسافران

ورگ/گیلان رئیس پلیس راه گیلان گفت: در ایام بارش برف ۶۲ تیم پلیس راه و ۱۰ پاسگاه پلیس راه به مسافران و در راه ماندگان خدمت ارائه کردند.

سرهنگ حسین محمدپور در گفت وگو با ورگ، در خصوص عملکرد ماموران پلیس راه در بحران برف اظهار کرد: به محض حضور در ستاد بحران برف بلافاصله کلیه فرماندهان کلانتری ها در حالت آماده باش قرار گرفتند.

رئیس پلیس راه گیلان افزود: همزمان با آغاز بارش برف ورود خودروها و تریلی ها به استان را از محور رودبار محدود کردیم.

وی ادامه داد: در پی شدت بارش برف در اواخر شامگاه دوشنبه و حجم سنگین بارش برف در محدوده امامزاده هاشم همکاران ما در راهداری نتوانستند اقدامات برف روبی لازم را انجام دهند تا بتوانیم خودروهای محور را جابه جا کنیم.

سرهنگ محمدپور گفت: با تمام کاستی ها در محور لوشان و رودبار بالغ بر ۷۰۰ دستگاه خودروی سنگین را متوقف کردیم و به قزوین برگشت دادیم اما خودروهای سواری با اصرار وارد محور امامزاده هاشم شدند که به دلیل حجم بارش برف در امامزاده هاشم متوقف شدند.

وی با بیان اینکه ۶۲ تیم پلیس راه در ایام بحران برف به مردم خدمات ارائه دادند، تصریح کرد: علاوه بر این تیم ها ۱۰ پاسگاه پلیس راه نیز خدمات لازم را به مسافران در بحران برف به مسافران و در راه ماندگان ارائه خدمات کردند.

سرهنگ محمدپور گفت: تصادف منجر به فوت در استان گزارش نشده و بیشتر تصادفات جرحی بوده و آمار نهایی متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code