استان ها > گیلان

خبرنگاران همواره مطالبه‌گری را سرلوحه کار خود قرار دهند/ هدایت سرمایه‌گذاران به حوزه خبر

ورگ/گیلان فرماندار شهرستان رشت گفت: خبرنگاران همواره مطالبه‌گری را سرلوحه کار خود قرار دهند و در بازه زمانی مشخصی پیگیر مشکلات انعکاس داده شده باشند، مدیران ما هم باید پاسخگوی خبرنگاران باشند.

علی فتح‌اللهی امروز با حضور در خبرگزاری ورگ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه با قدردانی از تلاش خبرنگاران در انعکاس اخبار و رویدادها، اظهار کرد: رسانه ابزار مهمی در شناسایی مشکلات و انعکاس به مسئولین است لذا اگر اصحاب خبر نباشند، نتایج امور و عملکردها مشهود نخواهد بود.

فرماندار شهرستان رشت افزود: امسال به سبب شیوع ویروس کرونا خیلی از عملکردها و اقدامات تحت الشعاع قرار گرفتند و حتی مراسم قدردانی از زحمات یکساله خبرنگاران تحت شرایط خاص و مطابق با دستورالعمل‌های بهداشتی در قالب سلسله نشست‌های مختلف برگزار شد.

وی با تاکید بر اینکه امنیت شغلی خبرنگاران باید مدنظر قرار گیرد، گفت: چرا باید شاهد باشیم که این عزیزان در ملاقات‌های عمومی درخواست شغل داشته باشند؟! به دنبال این هستیم که در جذب سرمایه گذار بخشی هم به خبر اختصاص دهیم.

فتح‌اللهی با بیان اینکه خبرنگاران، اطلاع رسانی را بدون چشم‌داشت مالی انجام می‌دهند، ادامه داد: در مدت سابقه مدیریتی که دارم افتخار می‌کنم همواره خبرنگاران را به عنوان نیروهای حامی دیده‌ام که حتی در شناسایی و رفع مشکلات و خدمت‌رسانی به مردم پیشتاز هستند.

فرماندار شهرستان رشت تصریح کرد: ما مسئولین بنابر رسالتی که برعهده‌مان نهاده شده، پیگیری امور را برعهده داریم اما کار سخت‌تر را خبرنگاران بدون انتظار مالی انجام می‌دهند.

وی بیان کرد: همواره نقدهای سازنده و پیشنهادات خبرنگاران را پذیرا هستیم چراکه آنان هم دغدغه رفع مشکلات و خدمت به مردم را دارند.

فتح‌اللهی در خصوص مشکل آب شرب برخی نواحی روستایی رشت، گفت: مقرر شده تا پایان سال به تعدادی از روستاهایی که در سطح شهرستان رشت هنوز از شبکه آبرسانی برخوردار نیستند، شبکه آبرسانی انتقال داده تا مشکل آب شرب مردم این نواحی هم برطرف شود.

فرماندار شهرستان رشت تاکید کرد: خبرنگاران همواره مطالبه‌گری را سرلوحه کار خود قرار دهند و در بازه زمانی مشخصی پیگیر مشکلات انعکاس داده شده باشند، مدیران ما هم باید پاسخگوی خبرنگاران باشند و پاسخگویی به سوالات خبرنگاران را به منزله دفاع از عملکردشان بدانند.

 

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *