ورزشی > فوتبال، فوتسال

حسینی: باید به شرف بازیکنان نفت درود بفرستیم

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: باید به شرف این بازیکنان درود بفرستیم که با حداقل امکانات به این صورت در زمین جنگیدند و یکی از بهترین بازی‌های ما در این چند وقت را به نمایش بگذارند.

به گزارش ورگ، مجتبی حسینی پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: این پیروزی را به مردم شریف مسجدسلیمان تبریک می‌گویم. امیدوارم با این پیروزی دل مردم را شاد کرده باشیم. همان‌گونه که دیروز گفته بودم تیم‌مان برای این بازی هم قسم شده بود و می‌دانستیم باتوجه به قدرت تیمی‌مان می‌توانیم از پس هر تیمی بر بیاییم. خداراشکر برنامه‌مان خوب جلو رفت و خدا هم کمک کرد که بازیکنان این‌گونه با دل‌ و جان برای این تیم زحمت کشیدند.

او ادامه داد: باید به شرف این بازیکنان درود بفرستیم که با حداقل امکانات به این صورت در زمین جنگیدند و توانستند یکی از بهترین بازی‌های ما در این چند وقت را به نمایش بگذارند و از همه‌ آن‌ها تشکر می‌کنم. تیم ما همین نفرات هستند اما شایسته هستند. باتوجه به پایان فصل نقل‌ و انتقالات و بودجه‌ای که داریم دیگر نمی‌توانیم بازیکن جدیدی جذب کنیم و باید از همین بازیکنان ممنون باشیم که دارند با جان و دل کار می‌کنند. به امید خدا این بازیکنان باتجربه می‌شوند و به ما کمک می‌کنند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *