استان ها > خراسان جنوبی

جوانان ایرانی اجازه نمی‌دهند جای سردار سلیمانی خالی بماند

ورگ/خراسان جنوبی نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: جوانان ایرانی اجازه نمی‌دهند که جای سردار سلیمانی خالی بماند، آنان سلاح شهید بزرگ ما را بر دوش گرفته و از ناموس، عزت و کیان کشور و اسلام با شجاعت و مجاهدانه دفاع خواهند کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، امروز شنبه ۱۳ دی در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی در جمع فرماندهان سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی اظهارکرد: شهادت برای سردار سلیمانی یک تولد جدید بود و از هر قطره خون که به ناحق از این شهید بر زمین ریخت یک سردار حاج قاسم سلیمانی دیگر سربلند خواهد کرد.

به گزارش ورگ، وی با بیان اینکه جای خالی مالک اشتر زمانه یک تسلیت حقیقی به ملت ایران دارد، افزود: جوانان ایرانی اجازه نمی‌دهند که جای سردار سلیمانی خالی بماند، آنان سلاح شهید بزرگ ما را بر دوش گرفته و از ناموس، عزت و کیان کشور و اسلام با شجاعت و مجاهدانه دفاع خواهند کرد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه دشمن همواره کار خود را با حیله و تزویر پیش می‌برد، تصریح کرد: استکبار می‌خواهد ما چون بن سلمان تبدیل به نوکر و به عبارت خودشان گاو شیرده استکبار شویم که این موضوع با عزت ما ناسازگار است.

عبادی ادامه داد: استکبار تنها زمانی از عناد دست بر می‌دارد که ما هم از همه داشته‌های معنوی و مادی خود دست برداریم و این موضوع را سازش‌کاران باید متوجه باشند.

وی گفت: مقاومت عزت آفرین است و باید دانست که معامله قرن مطرح شده توسط استکبار و آمریکا یک حیله است و آنان در موضوع فلسطین تاکنون جنایت‌های عدیده‌ای مرتکب شده‌اند.

عبادی با بیان اینکه در مقابل خواست دشمن که ضعیف شدن ملت ما است، باید همه برنامه‌ریزی‌ها ما بر قوی شدن باشد، ادامه داد: بصیرت سرمایه بزرگ هر انسانی است و فردی که بصیرت و قدرت تشخیص حق از باطل را از دست بدهد در حقیقت همه سرمایه خود را از دست داده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان این ملت پایبند به هیچ کدام از قوانین فطری و انسانی نیستند، افزود: تشکیل طالبان و داعش و سایر گروه‌های تروریستی به واسطه همین هدف اختلاف افکنی و ترس در میان مردم و جوامع اسلامی است.

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه استکبار از گذشته همواره ‌خواسته است ملت‌ها و جوامع را از نظر اقتصادی نیز به ضعف بکشاند تا بتواند به راحتی بر آنان حکومت کنند و از طرف دیگر نیز اقدام به شبهه افکنی در حوزه‌های فرهنگی و دینی نیز می‌کنند، یادآور شد: فرعون صفت‌ها همیشه میان قبایل و جوامع اختلاف افکنی می‌کنند تا بتوانند به سلطه خود در میان مردم ادامه دهند که در چنین شرایطی شناخت دشمن نیاز به بصیرت دارد تا بتوان حق از باطل را به درستی شناخت.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code