استان ها > اصفهان

جعفری: بازی سختی مقابل سپهداد تهران داریم

ورگ/اصفهان سرمربی بسکتبال بانوان نامی نو با بیان این‌که بازی‌های کنسل شده را فدراسیون معوقه نکرده است، گفت: بر اساس تصمیم فدراسیون مسابقاتی که هفته گذشته کنسل شده است قرار شد به همان ترتیب با یک هفته تأخیر برگزار شود.

سپیده جعفری در گفت‌وگو با ورگ، اظهار کرد: در هفته دوم بازی سخت و زیبایی را مقابل بانوان شهر گرگان در مقابل تماشاگران بسیار زیاد این تیم داشتیم که خوشبختانه توانستیم پیروز میدان شویم. بعد از این بازی با توجه به مسافت زیادی که برای این بازی رفته بودیم، تیم نیاز به ریکاوری خوب و کامل داشت که سعی کردیم آن را در بازی مقابل سپهداد انجام دهیم، هرچند هفته گذشته هم آماده این بازی بودیم، اما با توجه به شرایط مسابقات هفته گذشته از جمله بازی ما کنسل شد و این فرصت بیشتری به ما داد تا بتوانیم روی نقاط ضعف و قوت تیم بیشتر کار کنیم.

وی افزود: تیم سپهداد تیم جوان و باانگیزه‌ای است که امسال به لیگ برتر وارد شده، تیم‌هایی که اولین تجربه خود را در لیگ برتر دارند برای تیم‌های دیگر ناشناخته هستند و می‌توانند دردسرساز شوند. جوانی و جویای نام بودن بازیکنان به آن‌ها انگیزه بیشتری می‌دهد تا بازی بهتری مقابل تیم‌های مدعی و صاحب نام مثل نامی نو از خود به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نامی نو، گفت: با برنامه‌ریزی که داریم، بازی به بازی جلو می‌رویم تا بتوانیم با آرامش و تمرکز بهتر روی هدف‌گذاری ابتدای فصل که رسیدن به پلی‌آف در گام اول و بعد قهرمانی در این فصل است، دست‌یابیم.

جعفری در خصوص حمایت تماشاگران اصفهانی از بسکتبال بانوان، تأکید کرد: با توجه به جامعه آماری و استقبالی که از بسکتبال می‌شود، می‌دانیم که علاقه‌مندان زیادی در اصفهان داریم، اما این‌که چرا برای تشویق تنها نماینده بانوان در لیگ برتر کمتر به سالن می‌آیند برای ما هم جای سئوال است که البته این در تمامی رشته‌های لیگ برتر بانوان صدق می‌کند و تنها در برخی از بازی‌های بسیار مهم استقبال خوب می‌شود، در حالی‌ که در برخی از شهرها مثل گرگان، مشهد و شهرهای جنوبی شاهد استقبال بسیار زیاد تماشاگران در سالن هستیم. با جابجایی سالن که از خانه بسکتبال به آرارات داشتیم و مرکزیت بهتر آن امیدواریم بانوان علاقه‌مند بسکتبال بیشتری برای حمایت ما و تماشای بسکتبالی زیبا به سالن بیایند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *