استان ها > بوشهر

جزئیات توزیع کارت و برگزاری سه آزمون‌ استخدامی توسط جهاد دانشگاهی بوشهر

ورگ/بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر عنوان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون‌ های استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران از روز گذشته سه‌شنبه ۱۷ تیرماه بر روی سامانه مرکز آزمون به آدرس www.hrtc.ir قرار گرفته است.

علی احمدی زاده در گفت وگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان بوشهر بیان کرد: با مجوز رسمی وزارت بهداشت مبنی بر بلامانع بودن برگزاری آزمون‌های استخدامی این آزمون در بوشهر نیز روز جمعه ۲۰ تیرماه هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می شود. 

وی تاکید کرد: برگزاری فرآیند آزمون با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی و همچنین اجرای پروتکل های توصیه شده اعم از استفاده از ماسک، ضد عفونی محیط، فاصله گذاری اجتماعی و… همراه خواهد بود. 

 

این مسئول با اشاره به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط داوطلبان و عوامل اجرایی اظهار کرد: استفاده از ماسک برای همه‌ افزاد حاضر در حوزه امتحانی،  قبل از ورود به جلسه و حین برگزاری آزمون الزامی است. همچنین بر اساس دستورالعمل‌ وزارت بهداشت، بخش باجه امانات در آزمون‌ها حذف‌ شده، و لازم است که داوطلبان از همراه داشتن وسایل اضافی خودداری کنند.

رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر با اشاره به شرکت حدود ۴۸ هزار نفر در آزمونها تصریح کرد: در آزمون آموزشیاران نهضت بر اساس مفاد مندرج در دفترچه آزمون، نمره منفی لحاظ نخواهد شد و کسب حداقل ۵۰ درصد نمره بر اساس ضوابط اعلام‌ شده، شرط قبولی در آزمون مذکور است؛ اما در آزمون‌های ثبت‌اسناد و املاک و صنایع شیر افراد برتر بر اساس کسب بیشترین امتیاز (نمره فضلی) در شغل انتخابی و به منظور طی سایر مراحل آزمون شامل مصاحبه‌های عمومی و تخصصی مبتنی بر چند برابر ظرفیت معرفی می شوند. 

احمدی زاده خاطرنشان کرد: باجه‌های رفع نقص در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۸ و ۱۹ تیرماه آماده فعالیت بوده و فرآیند آزمون نیز ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۰ تیرماه برگزار می شود. نتایج آزمون استخدامی، نیمه دوم مرداد از طریق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *