استان ها > آذربایجان شرقی

جزئیاتی از حادثه انفجار در مطب دندانپزشکی

ورگ/آذربایجان شرقی حادثه انفجار و آتش سوزی در مطب دندانپزشکی در نبش پیاده راه تربیت به دو دستگاه اتوبوس BRT و دیوارهای مجاور خسارت زده و پنج مصدوم بر جای گذاشت.

به نقل از امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز بر اثر وقوع انفجار و آتش سوزی در داخل مطب کمک دندانپزشکی در طبقه دوم ساختمانی در نبش پیاده راه تربیت، آتش نشانان ایستگاه شماره یک به محل حادثه اعزام شدند.

این حادثه که بر اثر نشت گاز رخ داده بود، منجر به ایجاد خساراتی به دیوار مغازه فوقانی مجاور و شکسته شدن دو قطعه شیشه دو دستگاه اتوبوس مسافربریBRT شد، اما خسارتی برای مسافرین نداشت.

همچنین بر اثر وقوع این حادثه پنجره‌ها شکسته شده و چهار شهروند زن که در پیاده‌رو در حال تردد بود، دچار آسیب سطحی شدند.

 بر اساس این گزارش، دندانپزشک این مطب که مرد مسنی بود به علت سوختگی در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت و آتش نشانان ایستگاه شماره یک با فرماندهی کاه فروشان پس از ایمن سازی محل حادثه به عملیات خاتمه دادند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه نیز با اشاره به وقوع انفجار گاز در نبش خیابان تربیت تبریز، گفت: خوشبختانه هیچ آسیبی به مسافران و راننده اتوبوس در اثر موج ناشی از حادثه انفجار گاز در  ساختمان نبش پیاده راه تربیت وارد نشده است.

غنی زاده با اعلام خبر فوق گفت: عصر امروز سه شنبه ۲۸ بهمن، در اثر انفجار گاز در طبقه دوم ساختمانی در نبش پیاده راه تربیت موج انفجار باعث صدمه و شکسته شدن شیشه‌های اتوبوس مسیر تندرو که در حال طی مسیر به طرف میدان بسیج بود، شده است.

وی افزود: خوشبختانه در اثر این حادثه هیچ یک از مسافران و راننده اتوبوس فوق آسیبی ندیده‌اند،  اما موج انفجار به حدی بود که باعث ترس و دلهره مسافران شد.

به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، وی ادامه داد: با حضور نیروهای بازرسی و گشت و نظارت شرکت واحد و آتش نشانی در محل و کنترل مسافران از نظر سلامتی و با همکاری شهروندان عزیز، مسافران به اتوبوس دیگر منتقل شده و اتوبوس آسیب دیده به مجتمع تعمیرگاهی شرکت واحد منتقل شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *