استان ها > کهگیلویه و بویراحمد

جریمه ۱۷ میلیاردی قاچاقچی پارچه در یاسوج

ورگ/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از جریمه ۱۷ میلیارد ریالی قاچاقچی پارچه و ضبط کالا به نفع دولت خبر داد.

“براتعلی صالحی” از محکومیت یبش از یک میلیارد و 912 هزار در شهر یاسوج خبر داد و گفت: قاچاقچی که قصد داشت محموله پارچه را به استان‌های همجوار حمل و جابه جا کند، دستگیر شد.

وی افزود: ۱۵۲ طاقه پارچه خارجی به ظن قاچاق توسط مامورین اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با همکاری پلیس مواد مخدر کشف، مراتب فوق صورتجلسه، نظر به فقد ادله هرگونه اسناد و مدارک مثبته گمرکی که حاکی از ورود قانونی کالا به کشور باشد نداشته و موضوع ماده ۱۱۷ و بند الف ۱۱۳ قانون امور گمرکی و ماده یک قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اجناس مکشوفه به ظن قاچاق توقیف و پس از تشکیل پرونده و ارجاع آن به شعبه پنجم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان، متهم به پرداخت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون و ۹۱۲ هزار و ۷۸۰ تومان جریمه محکوم شد.

به گزارش ورگ به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: علاوه بر محکومیت قاچاقچی این پرونده به پرداخت جریمه های صادره، اقلام قاچاق نیز به نفع دولت ضبط شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code