استان ها > خراسان رضوی

جبران کمبود ناوگان برون‌شهری با 150 اتوبوس و مینی‌بوس گردشگری

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: در صورت کمبود ناوگان برون‌شهری، 150 اتوبوس و مینی‌بوس گردشگری شهر مشهد به کمک ناوگان می‌آیند.

به گزارش ورگ و به نقل از ستاد خبری دهه پایانی ماه صفر سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، محسن شریعتی در خصوص احتمال کمبود ناوگان برون‌شهری اظهار کرد: در سال جاری تمهیدات بسیار خوبی برای خروج زائران پیش‌بینی‌ شده است و خوشبختانه تعطیلات این هفته نیز کمک زیادی به ما کرده تا زائران به تدریج از شهر مشهد خارج شوند. 

وی ادامه داد: بنا بر اعلام مدیران وزارت راه و شهرسازی امسال 6 هزار دستگاه اتوبوس برای شهر مشهد ویژه زائران در نظر گرفته‌شده است و امیدواریم کمبودی در این بخش نداشته باشیم.

شریعتی بیان کرد: با تدبیر معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد و هماهنگی با اداره کل حمل‌ونقل و راهداری، اتوبوس‌های بخش خصوصی گردشگری درون‌شهری در صورت نیاز به کمک ناوگان برون‌شهری خواهند آمد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: در این راستا 100 دستگاه اتوبوس و 50 دستگاه مینی‌بوس به ارائه خدمت خواهند پرداخت و زائران را به مقاصد نزدیک درون استانی خواهد رساند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code