استان ها > اصفهان

ثبت بیش از ۳۲۸ هزار تخلف کرونایی در راه های استان اصفهان در آذرماه

ورگ/اصفهان معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: میزان تردد خودروها در راه های استان اصفهان طی آذر امسال ۲۱ میلیون و ۴۱۴ هزار و ۵۶۴ خودرو بود که به دلیل محدودیت های تردد کرونایی نسبت به آبان ماه ۲۵ درصد تردد در راه های استان کاهش یافت.

محمدعلی صلواتی در گفت‌وگو با ورگ در خصوص ممنوعیت تردد در راه های استان به دلیل محدودیت های شدید کرونا، اظهار کرد: مجموع تردد خودروها طی آذرماه گذشته در راه های استان اصفهان ۲۱ میلیون و ۴۱۴ هزار و ۵۶۴ خودرو بوده که نسبت به مشابه مال قبل، کاهش ۱۰ درصدی داشته است.

وی افزود: مجموع حجم ورود و خروج خودروها به استان طی آذر ماه ۲ میلیون و ۹۱۲ هزار و ۶۵۲ خودرو بود که نسبت به مدت مشابه آبان ماه ۲۵ درصد کاهش یافته است. 

معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان یادآور شد: در پی محدودیت های شدید کرونا و ممنوعیت تردد، ۳۱۸ هزار و ۸۷۶ مورد تخلف رعایت نکردن محدودیت تردد کرونایی در راه های استان توسط دوربین های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای احصا و برای بررسی و اعمال قانون به پلیس ارسال شده است.

وی افزود: در آذر ماه امسال محورهای اصفهان-بهارستان و بالعکس، سه راهی نطنز-مورچه خورت، شهرضا-اصفهان (لاشتر) و بالعکس، اصفهان-زرین شهر (فولادشهر) و بالعکس، آزادراه اصفهان- زرین شهر (فلاورجان) و بالعکس و اصفهان- فرودگاه (قهجاورستان) و بالعکس محورهایی با بیشترین حجم تردد در راه های استان اصفهان بوده اند.

صلواتی افزود: جاده قدیم کاشان- قم، آزادراه نطنز- اصفهان، آزادراه کاشان-نطنز، نطنز- ابنیانه، تیران-چادگان و بادرود- اردستان محورهای با بیشترین میزان کاهش تردد در آذر ماه بوده اند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code