استان ها > خوزستان

توضیحی درباره فعالیت آکادمی‌ها و مدارس فوتبال در خوزستان

ورگ/خوزستان دبیر هیات فوتبال استان خوزستان درباره فعالیت آکادمی‌ها، مدارس فوتبال و برگزاری مسابقات در استان توضیحاتی ارائه کرد.

علی قاسمی در گفت و گو با ورگ، اظهارکرد: به اطلاع کلیه باشگاه‌ها، آکادمی‌ها و مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و خانواده فوتبال آموزان می‌رسانیم که فدراسیون فوتبال در حال بررسی و اخذ استعلام از مراجع ذیصلاح به منظور آغاز فعالیت‌های ورزشی در سطح استانی و کشوری در رده‌های سنی مختلف است و تا تاریخ انتشار این اطلاعیه هنوز هیچگونه تصمیمی مبنی بر آغاز مسابقات فوق الذکر و نیز فعالیت آموزشی آکادمی‌ها و مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اتخاذ نشده است و در صورت مشاهده هرگونه فعالیتی در استان با متخلفان برابر با آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال برخورد خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازی فولاد خوزستان برابر استقلال تهران در اهواز برگزار می شود؟ گفت: بله، مطابق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فعالیت و برگزاری مسابقات در شهرهای قرمز هم مانعی ندارد و فولاد خوزستان در اهواز می‌تواند پذیرای تیم‌ها باشد، مگر این‌که دستورالعمل جدیدی صادر شود.

وی در پایان ضمن قدردانی از کادر پزشکی و تمام کسانی که در جبهه سلامت برابر این ویروس منحوس در حال مبارزه هستند، افزود: امیدواریم با رعایت اصول بهداشتی این موج شیوع را خیلی خوب رد کنیم و خود را برای شروعی دوباره این رشته جذاب و پرطرفدار در استان خوزستان آماده کنیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code