استان ها > اردبیل

توزیع ۲۰ هزار بسته بهداشتی در استان اردبیل

ورگ/اردبیل دادستان استان اردبیل از توزیع ۲۰ هزار بسته بهداشتی از امروز در استان اردبیل خبر داد.

سید عبدالله طباطبایی ۱۴ اسفند در بازدید از مراکز تولید مواد و اقلام بهداشتی اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی ورود جدی دادستانی مرکز استان و بازدیدهای صورت گرفته از مراکز تولیدی اقلام و مواد بهداشتی و با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان از امروز  توزیع ۲۰ هزار بسته بهداشتی در  استان شروع شد.

وی بیان کرد: این ۲۰ هزار بسته بهداشتی متشکل از محلول ضدعفونی کننده، ماسک و پد الکی است که توسط مراکز تولیدی با همکاری سازمان صمت استان آماده شده است که در حال بارگیری و تحویل به داروخانههای استان است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل استان اردبیل ادامه داد: با پیگیریهای صورت گرفته دستگاه قضایی استان و افزایش تعداد مراکز تولیدی مواد و اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم در استان، شاهد برطرف شدن کمبودهای موجود خواهیم بود.
طباطبایی با اشاره به اتمام ضرب العجل دادستانی مرکز استان به دستگاههای مرتبط برای رفع کمبود مواد و اقلام بهداشتی در استان، تصریح کرد:در این مدت عملکرد دستگاههای مرتبط با بیماری کرونا در استان زیر ذره بین دستگاه قضایی بوده است و این امر مهم ادامه خواهد داشت.
وی با قدرانی از عملکرد مطلوب سازمان صنعت،معدن وتجارت و اتاق اصناف و مراکز تولیدی استان در رفع کمبودهای بازار استان،گفت: تاکنون ۲۰ هزار محلول ضدعفونی کننده زیر نظر دادستانی استان در داروخانههای استان توزیع شده است.

به گزارش ورگ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با بیان اینکه دستگاه قضایی استان از همان لحظات اول شیوع بیماری کرونا در استان برای رفع کمبودها و نظارت بر مراکز درمانی و داروخانههای استان ورود کرده است.

به گفته وی تا نابودی کامل ویروس کرونا برای احقاق حقوق مردم و حل مشکلات موجود در کنار مردم استان خواهیم بود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code