استان ها > گیلان

توزیع هزاران بسته معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان

ورگ/گیلان مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان گفت: هزاران بسته معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان توزیع شده و همچنین خرید و تهیه مایحتاج زندگی افراد سالمند و بی بضاعت و بیمار که توان خروج از منزل را ندارند توسط گروه های جهادی در حال انجام است.

حجت الاسلام والمسلمین نصیرنژاد در گفت وگو با ورگ با اشاره به اقداماتی که پایگاه های مقاومت در خصوص مقابله، کنترل و پیشگیری ویروس کرونا انجام داده اند اظهار کرد: قرارگاه پدافند زیست محیطی محله محور در پایگاه های برادر و خواهر تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه آموزش، پیشگیری و شناسایی افراد مبتلا به ویروس کرونا از طریق پایگاه ها در حال انجام است بیان کرد: هزاران بسته معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان توزیع شده و همچنین خرید و تهیه مایحتاج زندگی افراد سالمند و بی بضاعت و بیمار که توان خروج از منزل را ندارند توسط گروه های جهادی در حال انجام است.

مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان با اشاره به مورد استفاده قرار دادن سیستم صوتی مساجد و خودروهای بلندگو دار جهت اعلام اینکه مردم فقط در مواقع ضروری از منزل خارج شوند گفت: قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه و برپایی ایستگاه صلواتی ضدعفونی کردن خودروها و معابر انجام شده است.

نصیری نژاد با بیان اینکه به دنبال ایجاد فضای کتابخوانی و مسابقات مجازی هستیم تصریح کرد: به منظور ایجاد فضای کتابخانه مسابقات مجازی از ظرفیت کارگروه‌های مجازی پایگاه ها همراه با اهدای جوایز استفاده می کنیم.

وی با اذعان به اینکه افراد گرانفروش و محتکرین شناسایی می‌شوند، گفت: خیرین و معتمدین جهت پیشبرد اهداف شناسایی و پای کار آورده می شوند همچنین بر چرخه تولید تا توزیع ماسک، دستکش و مایع عفونی کننده نظارت می‌شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code