استان ها > زنجان

توزیع ماسک رایگان در بین نیازمندان خرم‌دره

ورگ/زنجان رئیس هیئات مذهبی خرمدره از توزیع ماسک رایگان در بین نیازمندان شهرستان خبر داد.

عباس‌علی طاهری در گفت‌وگو با ورگ، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور، گفت: در این راستا موکب سلامت با اعضای روحانیون، شبکه بهداشت، رئیس بیمارستان بوعلی و هیئت‌های مذهبی در شهرستان خرم‌دره تشکیل و بلافاصله کارگاه‌های بخش خصوصی، حوزه علمیه خواهران و بانوان هیئت‌های مذهبی و فنی و حرفه‌ای خواهران سمیه اقدام به تهیه ماسک‌های پارچه‌ای قابل شست‌وشو با نظارت کارشناسان بهداشت می‌کنند.

وی افزود: با هماهنگی صورت گرفته تعداد ۴۰۰ عدد ماسک آماده تحویل به کمیته امداد و اداره بهزیستی است تا در اختیار مددجویان خود قرار دهند.

رئیس هیئات مذهبی خرمدره با اشاره به همت جدی مردم خرم‌دره برای ریشه‌کنی کرونا، یادآور شد: در همین راستا تعداد ۳۵۰۰ ماسک رایگان در چند نقطه شهر توزیع خواهد شد.

طاهری با بیان این‌که به همت مردم و هیئات مذهبی روزانه ۱۰۰۰ عدد ماسک در شهرستان خرم‌دره تولید خواهد شد، ادامه داد: این‌ ماسک‌ها در مراحل نخست بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

این مسئول با اشاره به این‌که خرم‌دره دیار خیرین به‌ویژه در حوزه سلامت است، تصریح کرد: خیرین خرم‌دره همواره در حوزه بهداشت و درمان پیشتاز بوده و زمین بسیاری از مراکز بهداشتی توسط خیرین هدیه شده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code