استان ها > گیلان

تقدیر از مدافعان سلامت در فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی رشت

ورگ/گیلان فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت به مناسبت در پیش بودن هفته ارتش از مجاهدت‌های مدافعان سلامت و کادر درمانی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج‌) قدردانی کرد.

امیردریادار دوم آریا شفقت رودسری به مناسبت در پیش بودن هفته ارتش و ارج نهادن به مجاهدت‌های مدافعان سلامت در مراسم تجلیل از کادر درمانی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج‌) با قدردانی از زحمات کارکنان این بیمارستان، اظهار کرد: هفته ارتش سالروز صدور پیام تاریخی امام خمینی(ره) به منظور تحکیم ملت و ارتش می‌باشد که در پی آن ارتشیان فرمان صادره را  اجرا کردند و با انس و اخوت در جمع مردم اقتدار خود را به جهانیان نشان دادند. در شرایط کنونی نیز ارتش همچون چهل سال گذشته ثابت کرد همگام و همراه مردم است و در زمان‌های سخت مانند شیوع ویروس کرونا یاور و پشتیبان ملت فهیم ایران است.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) افزود: با کوشش کادر درمانی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شاهد خدمات شایانی از سوی نیروی دریایی ارتش به بیماران بودیم که انشاءالله نزد پروردگار خیر و پاداش برای همه پرستاران و پزشکان منظور شود.

ناخدایکم پزشک ایمان امیری، رئیس بیمارستان حضرت ولیعصر(عج‌) فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت در ادامه این دیدار با ارائه آماری از اقدامات صورت گرفته در زمان شیوع کرونا اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا به منظور پیشگیری و درمان این بیماری، بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) با هماهنگی اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی و دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان مرکز معین پذیرش و درمان بیماران مبتلا به کرونا تبدیل شد و حتی توانست با اعزام پزشک و پرستار به سایر نقاط استان گیلان، یاور مراکز درمانی باشد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *