استان ها > البرز

تقدیر از عملکرد استانداری البرز در بارش‌های اخیر

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با اقدامات به موقع و مدیریت جدی استاندار البرز در رأس شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، البرز علیرغم شدت بارش‌ها با سیل و خسارات ناشی از آن مواجه نشد که این عملکرد قابل تقدیر است.

به گزارش ورگ منطقه البرز، محمود بهمنی روز چهارشنبه در شورای اداری استان که در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، شرایط اقتصادی کشور را خاص برشمرد و گفت: نقدینه‌خواهی صنایع ۱۳ برابر افزایش یافته و عرضه کالا با افزایش قیمت همراه شده است که این موارد باید متوجه و معطوف بخش تولید شود.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که با قاچاق کالا مقابله می‌کنیم، بیان کرد: توان اقتصادی که توسط ارز ناشی از صادرات به دست می‌آید با یک و نیم بشکه نفت برابری می‌کند.

وی ضمن اشاره به این که بودجه باید متناسب با درآمد باشد، گفت: مجلس برای شرایط غیر مترقبه بودجه‌ای در نظر گرفت تا اگر دچار کسری شدیم از آن استفاده شود.

بهمنی در ادامه به پیش‌بینی حجم بارندگی در استان البرز اشاره کرد و افزود: از این فرصت‌ها استفاده کردیم و ۱۲۰ میلیون متر مکعب آب در طالقان جمع‌آوری شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که ممکن است روند بارندگی ادامه پیدا کند، اضافه کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا مردم دچار سختی نشوند.

وی از افزایش حقوق کارمندان دولت تا سقف ۴۰۰ هزار تومان خبر داد و گفت: قرار است درصدها به صورت پلکانی تخصیص داده شود اما توان دولت بیش از این نخواهد بود.

بهمنی با بیان این که سال گذشته با مشکلات اقتصادی فراوانی همراه بودیم اما نباید به امید کشورهای دیگر باشیم، افزود: مراودات اروپا و آمریکا ۲۶۰ میلیارد دلار بود که به ۳۲۰ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد با این تفاسیر باید بدانیم هرگز برای توجه به ما منافع خود را رها نمی‌کنند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *