استان ها > زنجان

تفکر بسیجی ریشه قدرت ملت ایران است

ورگ/زنجان مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه ابهر گفت: تفکر بسیجی ریشه قدرت ملت ایران است.

حجت‌الاسلام ابراهیم شاهسوند شامگاه روز گذشته در نشست خبری که به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج برگزار شد، با بیان این‌که هیچ‌کس به انداز امام راحل و رهبر انقلاب بسیج را نشناخته‌اند، اظهار کرد: بسیج عصاره فصائل و چکیده نیکویی‌ها یک ملت است‌.

وی با بیان این‌که اگر به تفکر بسیجی روی بیاوریم، مشکلات کشور حل خواهد شد، افزود: مشکلاتی که امروز خانواده‌ها و جامعه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، ناشی از نبود حاکمیت تفکر بسیجی است.

مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه  ناحیه ابهر با تاکید بر این‌که اگر بر کشوری نوای دلنشین بسیجی طنین‌انداز شود، چشم طمع دشمنان از آن جامعه کوتاه خواهد شد، ادامه داد: هر جا که با تفکر بسیجی وارد صحنه شده‌ایم، به مشکل برنخورده و دشمن هم به قدرت ما اعتراف کرده است.

وی با اشاره به این‌که یکی از رموز اقتدار دفاعی ایران، این است که جوانان بسیجی با تفکر بسیجی و با تمام قوا کار می‌کنند، ادامه داد: به خاطر این تفکر است که اقتدار دفاعی ایران امروز مایه افتخار هر ایرانی است.

‌شاهسوند با اشاره به این‌که در دوره‌ای که بسیج وارد ۴۰ سال پربرکت خود می‌شود، باید همه فریاد بزنیم تا تفکر بسیجی در تمامی بخش‌ها حاکم باشد، گفت: امروز اشرافی‌گری بلای جان برخی مسئولان شده است که این امر خلاف نظر اسلام، مقام معظم رهبری و امام راحل است.

وی با تاکید بر این‌که مردم اشتباهات برخی از  مسئولان را نباید پای انقلاب گذارند، ادامه داد: مسئولان باید خدمت‌گزار مردم باشند.

در ادامه این نشست، فرمانده سپاه ناحیه ابهر با بیان این‌که اتفاقات و وقایعی که در یک کشور اتفاق می‌افتد به تاریخ آن کشور و مملکت تبدیل می‌شود، عنوان کرد: ایران هم عاری از این‌ موضوع نیست و همه مناسبت‌ها به نقطه عطفی برای حرکت رو به جلو نظام اسلامی بوده است.

محسن احمدی‌تبار با بیان این‌که در پنجم آذر سال ۵۸ بنا به دستور امام راحل بسیج تشکیل شد، عنوان کرد: بسیج در تمام عرصه‌ها از جمله جنگ، تهاجمات فرهنگی، دوران تحریم و قائله‌های اوایل انقلاب نفش موثری داشته است.

این مسئول با تاکید بر این‌که در همه مسائل که دشمن خواسته حمله‌ور شود، بسیج در صحنه حضور داشته است، یادآور شد: خط فاصله‌ای بین بسیج و مردم وجود ندارد.

احمدی‌تبار با اشاره به این‌که خوشبختانه بسیج در ۴۰ سالگی قرار دارد و به سن پختگی رسیده است و در ادامه مسیر هم با تمام قوا به مسیر انقلاب و خدمت‌رسانی به مردم ادامه می‌دهد، گفت: شعار محوری امسال این هفته بسیج، چهل سال خدمت، جهاد و شهادت تعیین شده و همه برنامه‌ها بر اساس این شعار طراحی شده است، گفت: امسال در مجموع در کل شهرستان بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه در ده محور برگزار می‌شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code