استان ها > گیلان

تعطیلی مراکز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی تا نیمه فروردین

ورگ/گیلان سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی از تعطیلی مراکز خرید، تجاری و گردشگری این سازمان تا نیمه فروردین ماه جاری خبر داد.

مهدی کاظمیان در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا حسب تاکید ریاست جمهور، جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و انجام تمهیدات لازم جهت پیشگیری از این بیماری مراکز خرید شامل مجتمع‌های تجاری و مراکز گردشگری شامل اقامتی، پذیرایی و آکواریوم در منطقه آزاد انزلی تا نیمه فروردین ماه تعطیل است.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌المللی منطقه آزاد انزلی گفت: فروشگاه‌های مواد غذایی و سوپرمارکت‌ها، داروخانه‌ها و نانوایی‌ها در خارج از فاز تجارت و گردشگری بر اساس نظارت مدیریت بازرگانی سازمان فعالیت خواهند داشت.

وی ادامه داد: آن دسته از فروشگاه‌های مواد غذایی داخل فاز تجارت و گردشگری که تاریخ انقضای مصرف مواد غذایی آنان در یک ماه آتی است، لیست موجودی خود را به مدیریت غذا و داروی سازمان ارائه نمایند.

کاظمیان بیان کرد: این تصمیم بنا به ضرورت شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا بوده و هرگونه تصمیمات بعدی نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

به گزارش ورگ؛ پیش از این هم جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین حفظ سلامت گردشگران، مراکز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی از دهم تا چهاردهم اسفندماه سال ۹۸ تعطیل اعلام شده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code