استان ها > خوزستان

تصمیم درباره لیگ نوزدهم نباید به ضرر هیچ تیمی باشد

ورگ/خوزستان هافبک تیم صنعت نفت آبادان با بیان این که دلم برای فوتبال تنگ شده است، گفت: امیدوارم برای ادامه فصل نوزدهم فوتبال به صورتی تصمیم گیری شود که هیچ تیمی از جمله نفت آبادان متضرر نشود.

مسلم مجدمی در گفت و گو با ورگ، اظهارکرد: پس از آخرین دیداری که در لیگ نوزدهم برابر سایپا داشتیم، به دلیل شیوع کروناویروس، لیگ برتر فوتبال هم تعطیل شد و در حال حاضر به صورت انفرادی و در خانه تمرین می کنیم. شرایط تمرین در خانه خیلی سخت است و البته کادرفنی نیز بر نحوه تمرینات از دور نظارت دارند ولی فکر نمی کنم که تمرین در خانه چندان تاثیری داشته باشد.

وی بیان کرد: به نظر من مسئولان باید درخصوص لیگ برتر تصمیم گیری کنند تا هم تکلیف ما بازیکنان و هم باشگاه ها مشخص شود. به دلیل بلاتکلیفی نیز مجبوریم که در خانه تمرین کنیم که این تمرینات هم مورد دلخواه نیستند و صد درصد با تمرینات گروهی و زیر نظر مربیان متفاوت است.

این بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان کرد: تصمیم در مورد چگونگی اتمام لیگ نیز با مسئولان مربوطه است اما اگر بخواهند خودشان قهرمان را مشخص کنند، پس تکلیف دو تیم سقوط کننده چه خواهد شد؟ از طرفی هم اگر بخواهند لیگ را ادامه دهند، حداقل باید سه چهار هفته به تیم ها فرصت دهند تا دوباره به بدنسازی بپردازند و از سویی مطمئنا بازی ها فشرده برگزار خواهد شد که این موضوع حتما مصدومیت بازیکنان را به همراه خواهد داشت. ضمن این که لیگ بیستم نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

وی گفت: به هر حال تصمیم در مورد لیگ نوزدهم نیازمند کارِ کارشناسی است تا هیچ تیمی از جمله صنعت نفت آبادان متضرر نشود زیرا تیم ما نیز همچنان برای کسب سهمیه شانس دارد.

مجدمی در ادامه با بیان این که دلم برای فوتبال و هواداران صنعت نفت، تنگ شده است، عنوان کرد: نفت در نیم فصل اول لیگ نوزدهم، یک فصل بسیار خوب را پشت سر گذاشت، البته از نظر مالی ضعیف بودیم و فصل سختی را پشت سر گذاشتیم. در هر صورت امیدوارم در صورت ادامه لیگ، بتوانیم با قدرت کارمان را ادامه دهیم.

وی با تشکر از کادر درمان که با تمام وجود در خط مبارزه با ویروس کرونا به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت هستند، افزود: در این شرایط سخت باید همدل باشیم و امیدوارم مردم به توصیه مسئولان مبنی بر ماندن در خانه توجه کنند زیرا در چنین شرایطی است که می توانیم بر این ویروس غلبه کنیم.  

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code