استان ها > گیلان

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سبب بقای انقلاب است

ورگ/گیلان فرمانده تیپ میرزاکوچک خان نیروی زمینی سپاه گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سبب بقای انقلاب اسلامی است.

سردار حسین مصطفی پور امروز ۲۸ دی ماه در نشست با اعضای ستاد برگزاری یادواره سردار شهید «حسین املاکی» که در شهرستان لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: شهید املاکی مایه افتخار استان گیلان و کشور است.

وی شهید املاکی را شهید ملی دانست و افزود: اگر مراسم شهید املاکی به قوت خود باقی است بخاطر این است که هیچگاه این مراسم رنگ بوی سیاسی نداشته و افراد با دل و جان در این مراسم حضور می یابند.

فرمانده تیپ میرزاکوچک خان نیروی زمینی سپاه، تصریح کرد: ادامه راه شهدا و ترویج فرهنگ شهادت و آرمان‌های شهدا وظیفه تمام ملت ایران و مسئولان است.

مصطفی پور خاطرنشان کرد: با وحدت و همدلی یادواره‌ای در شأن و منزلت این شهید ملی در این شهرستان همانند سال های گذشته در ۹ فروردین در مسجد جامع لنگرود برگزار می شود.

سیروس شفقی، فرماندار شهرستان لنگرود نیز در این نشست با تاکید بر الگوگیری از سیره شهید املاکی گفت: شهدا جایگاه بسیار ارزشمندی در ایجاد ثبات، استمرار، رشد، بالندگی و عزت نظام دارند.

وی از نامگذاری کناره گذر لنگرود به نام سردار شهید املاکی خبر داد و افزود: تولیدات فاخر با موضوع شهید املاکی در حوزه فضای مجازی و کتاب تهیه شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code