استان ها > همدان

ترافیک نیمه سنگین در خروجی شهر همدان به سمت غرب

ورگ/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از ترافیک نیمه سنگین در بلوار فرودگاه به سمت چهار راه میدان بار همدان خبر داد.

سرهنگ علی فکری در گفت‌وگو با ورگ، در تشریح این خبر بیان کرد: با توجه به نزدیک بودن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی از سمت تهران به غرب کشور بار ترافیکی سنگینی را شاهد هستیم و پیش بینی می‌کنیم این وضعیت تا روز جمعه ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه امروز در آرامگاه بوعلی‌سینا و بلوار بعثت بار ترافیکی پرحجمی را شاهد بودیم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر عمده بار ترافیکی میدان فرودگاه به سمت میدان کربلا یا همان خروجی شهر همدان به سمت غرب کشور است.

فکری با اشاره به اینکه نیروهای راهنمایی و رانندگی همدان آمادگی لازم برای روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی دارند، گفت: فعلا برای این ایام ممنوعیت تردد اعلام نکرده‌ایم اما در چند نقطه مانند میدان امامزاده عبدالله(ع) و آرامگاه بوعلی‌سینا محدودیت توقف داریم همچنین طرح ویژه‌ای را برای محور گنجنامه در صبح تاسوعا و ‌عاشورا خواهیم داشت. 

وی بیان کرد: امروز در بلوار آیت‌الله نجفی تصادف زنجیره‌ای بین پنج دستگاه وسیله نقلیه اتفاق افتاد و علت آن عدم رعایت فاصله طولی بود که بلافاصله نیروهای راهور در مکان حاضر شده و پوشش ترافیکی لازم داده شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code