استان ها > هرمزگان

تجمع اعتراضی سهامداران پارک آبی بندرعباس

ورگ/هرمزگان روز جمعه ۶ دی ماه ۱۳۹۸ سهامدارن پروژه پارک آب بندرعباس به دلیل مشخص نشدن وضعیت به اتمام نرسیدن پروژه پارک آبی بعد ۵ سال و سود سهام خود در جلوی پارک آبی بندرعباس تجمع کردند.

یکی از سهام دارن پارک آبی در گفت و گو با ورگ، گفت: پارسال آذر ماه بود که جلسه داشتیم گفتن ۲۳ میلیارد کسری بودجه داریم که کارشناس بانک تایید کرده و قرار است به زودی واگذار شود که در صورت واگذاری تا ۱۰ ماه آینده پروژه به بهره برداری می رسد(!!!) اما که عملا هیچ اتفاقی صورت نگرفت.

وی اظهار کرد: سهامداران دست به دامن استانداری شدند و نامه ای رو با امضا صد نفر جهت تعیین وضعیت به شخص استاندار تحویل دادیم و جلساتی با معاون اقتصادی استاندار برگزار کردیم.

این سهامدار خاطرنشان کرد: از حدودا ۲ ماه قبل ظاهرا مبلغی نامشخص به حسابشان واریز شد و کار را با سرعت خیلی کم شروع کردند اما مجددا فعالیتشان تعطیل شد.

وی ادامه داد: هیچ اطلاعاتی که چه میزان پول واریز شد و چگونه و در چه راستایی هزینه شده به سهامداران اعلام نشد؛ در جلسه ۵ دی ماه در هتل امین بندرعباس، سهامداران به علت عدم جوابگویی تصمیم به تجمع گرفتند و البته این تجمعع هم به اطلاع مسئولین رسانده شد و و روز جمعه راس ساعت ۱۰ حدود ۴۰ سهامدار در محل پروژه حاضر شدند و پس از حدود ۲ ساعت قائم مقام مدیرعامل و بازرس شرکت در محل حاضر شد. متاسفانه حرف جدیدی نداشتند و اعلام کرد تا زمانی که پروژه به بهربرداری نرسد هیچ سهامی، پول نخواهد شد، وی در خصوص تاریخ اتمام پروژه جواب مشخصی نداد.

به گزارش ورگ، حال پارک آبی بندرعباس با توجه به سرمایه‌گذاری کلان بخش خصوصی همچنان در انتظار لطف بانک است تا پولی را که برای تکمیل این پروژه نیاز است، پرداخت و بتواند فاز نخست آن را به بهره‌برداری برساند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code