استان ها > گیلان

بیماران مشکوک در بیمارستان سیدالشهدا بستری نمی شوند

ورگ/گیلان فرماندار لاهیجان با بیان اینکه بیمارستان پیروز لاهیجان برای بیماران مشکوک به کرونا در نظر گرفته شده است، گفت: تا این لحظه در شهرستان لاهیجان هیچ فردی که مشکوک به بیماری کرونا باشد، نداشتیم.

سیداسماعیل میرغضنفری در جلسه روسای بیمارستان های شهرستان لاهیجان با اعضای شورای تامین، با اشاره به دغدغه مردم درباره بستری بیماران مشکوک در بیمارستان سیدالشهدا(ع)، اظهار کرد: بیمارستان پیروز لاهیجان برای بیماران کرونا و مشکوک در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هیچگونه برنامه‌ای برای پذیرش بیماران کوروناویروس در مجموعه سیدالشهدا نداریم، افزود: بیمارستان سیدالشهدا فقط برای ارائه خدمات به شهروندان لاهیجان است و در صورت اضطرار اول این بیمارستان را مجهز و ایزوله می کنیم و بعد از آن اقدام به پذیرش خواهد شد.

فرماندار لاهیجان بر حفظ آرامش و عدم ایجاد نگرانی در مردم تاکید کرد و گفت: تا این لحظه در شهرستان لاهیجان هیچ فردی که مشکوک به بیماری کرونا باشد، نداشتیم و بعضا مطالبی که در فضای مجازی انتشار یافته است، واقعیت ندارد.

میرغضنفری تصریح کرد: بسیاری از موارد مشکوک دچار بیماری فصلی معمول هستند و مردم بدانند تمامی دستگاه‌های اجرایی تحت هیچ شرایطی از این موضوع کوتاهی و غفلت نخواهند کرد و این موضوع نیز مدیریت خواهد شد.

وی بیماری کرونا را کشنده ندانست و عنوان کرد: بیماری های زمینه ای موجب مرگ برخی از موارد شده است لذا باید نکات بهداشتی و پیشگیری را جدی بگیریم.

فرماندار لاهیجان با اخطار به افرادی که اقلام پزشکی و بهداشتی را احتکار می‌کنند و یا قصد این کار را دارند، گفت: کلیه دستگاه های نظارتی در این مقوله به شدت با افرادی که قصد احتکار را دارند برخورد خواهند کرد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code