استان ها > گیلان

بیش از ۲۷۰۰ کلاس درس میزبان مهمانان نوروزی

ورگ/گیلان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: ۳۳۷ مدرسه با ظرفیت ۲۷۴۱ کلاس درس میزبان مسافران فرهنگی در نوروز ۹۹ هستند.

علی حسین زاده در گفت وگو با ورگ با اشاره به آمادگی آموزش و پرورش گیلان برای استقبال از مسافران نوروزی، اظهار کرد: کلاس های ستاد اسکان در سه گروه تقسیم شده اند که در گروه «ویژه» ۱۲۶ کلاس و در گروه «الف» ۱۱۶۶ و در گروه «ب» ۱۴۴۹ کلاس درس مهیای خدمت رسانی به مسافران هستند. همچنین ۱۰ مرکز رفاهی دارای ۱۵۵ اتاق و سوئیت، با ظرفیت ۵۴۵ تخت میزبان مسافران فرهنگی هستند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گیلان با اشاره به لزوم آمادگی این دستگاه در پذیرایی از فرهنگیان، گفت: دریافت هرگونه وجه به صورت نقدی و خارج از شماره حساب مصوب، تخلف محسوب می شود و تیم های بازرسی به صورت مستمر بر فعالیت های ستاد اسکان نظارت دارند.

حسین زاده در مورد نحوه ثبت نام مدارس تحت پوشش ستاد اسکان، یادآور شد: ۷۰ درصد از ۳۳۷ مدرسه منتخب استان از مهمانان نوروزی به صورت اینترنتی پذیرش می کنند و علاقمندان می توانند از سوم لغایت ۲۸ اسفند سال جاری با مراجعه به نشانی www.eskan.medu.ir  نسبت به انتخاب مدارس محل اقامت خود اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: همه پایگاه ها و ستاد اسکان در سراسر استان به صورت حضوری هم از تاریخ ۲۸ اسفند امسال تا ۱۲ فروردین سال آینده، آماده پذیرش مهمانان نوروزی هستند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گیلان از مدیران مدارس خواست با استفاده از ظرفیت های انجمن اولیا و مربیان و همچنین امکانات سازمان های میراث فرهنگی و هلال احمر نسبت به ارتقای ارائه خدمات به فرهنگیان عزیز و جلب رضایت آنان اقدام کنند.

به گزارش ورگ؛ ار عید نوروز سال جاری ۲۸ هزار و ۷۶۰ خانوار معادل ۱۰۳ هزار و ۵۳۵ نفر از خدمات مراکز زیرپوشش ستاد اسکان آموزش و پرورش استان گیلان بهره مند شدند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code