استان ها > بوشهر

بونکر گاز با ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق توقیف شد

ورگ/بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک دستگاه کشنده بونکر گاز حامل انواع کالای قاچاق به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ورگ، سردار خلیل واعظی با بیان این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با رصد و اشراف اطلاعاتی فعالیت قاچاقچیان، مبنی بر اینکه با استفاده از خودروهای شوتی کالا را از استان خارج پس از دپو در یکی از استان‌های همجوار  با یک دستگاه بونکر گاز مایع به صورت جاسازی مقادیر زیادی کالای قاچاق را از طریق محورهای مواصلاتی به استان تهران انتقال می‌دهند، که این موضوع  به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی توسط ماموران مجرب و کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان بوشهر و همکاری پلیس امنیت اقتصادی استان همدان، با تشکیل دو تیم  به صورت محسوس و نامحسوس و اعزام به محور ورودی استان همدان اقدام به کنترل خودروهای عبوری کرده و نهایتاً کامیون بونکر گاز مایع که از قبل شناسایی شده بود مشاهده و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: ماموران پلیس، پس از توقف کامیون و بازگشایی دریچه بونکر که به صورت بسیار ماهرانه ای تعبیه شده بود، انواع  کالاهای خارجی قاچاق فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی شامل انواع لوازم آرایشی، پوشاک، لوازم آشپزخانه، وسایل تزئینی، و تجهیزات صوتی کشف کردند.

سردار واعظی با بیان اینکه این محموله طبق نظر کارشناس مربوطه حدود ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است، عنوان کرد: در همین رابطه یک متهم دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر افراد مرتبط با این پرونده ادامه دارد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code