سیاسی > مجلس

بهره‌مندی از تمام توان برای تأمین امنیت مواد غذایی هموطنان

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: از تمام توان برای تأمین امنیت مواد غذایی هموطنان بهره مند می شویم.

به گزارش ورگ، علی نوبخت، در جریان سفر معاون درمان وزارت بهداشت و درمان به شهرستان مرزی بندر آستارا، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به همراه نمایندگان مجلس شورای اسلامی از شهرهای مختلف کشور بازدید می کنیم و هم اکنون در آستارا هستیم.

وی ادامه داد: کار ما مسایل تحلیلی و نظارتی است و انجام امور و اجرا بر عهده مسئولان عالی رتبه وزارت بهداشت و درمان است.

نوبخت با اشاره به سفر خود به شهرستان آستارا و جمع بندی کاستی های پزشک، پرستار و تجهیزات بیمارستان شهید بهشتی این بندر مرزی، تصریح کرد: وعده هایی در آستارا داده شد تا مردم این منطقه توریست پذیر بتوانند به شکل بهینه از خدمات بخش بهداشت و درمان بهره مند شوند.

وی با تأکید بر اینکه در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون بهداشت و درمان همه توان خود را در راستای تأمین امنیت مواد غذایی گذاشته ایم، توضیح داد: تمام ملت ایران، ۲ الی ۴ وعده در روز غذا می خورند، که برای جلوگیری از بیمار شدن باید به آن رسیدگی ویژه شود.

رئیس  کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اضافه کرد: عملیات بهداشت غذا و بررسی آلودگی ها و سایر موارد نیز در دستور کار کمیسیون قرار دارد.

به گزارش ورگ، در جریان این بازدید دکتر جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت و درمان و دکتر سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی آستارا و بیمارستان در دست احداث لوندویل بازدید کردند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code